Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: nezavazne mazleni? (jinak to nejspis bohuzel u me ani nejde) diky casu  (Přečteno 65796 krát)
HerculesCz
Host
« : Březen 01, 2016, 05:19:13 pm »

pochybuju ale proc to nezkusit? (nic za to nedam)

...nejaka alespon krapet atraktivni holka?ktera postrada nehu/mazleni tak jako ja? jsem rozumny/hodny/tolerantni/universalni a zaroven celkem dost komlikovany jedinec ktery zas ale zbytecne nekomplikuje veci(neproblemovy) .....to proste nejspis nejde popsat kratce slovy kdo jsem,ani nechci ,bo vim ze slova jsou na to kratke....ci volim spatna slova a vetsinou dojde k nedorozumeni ...kazdopadne se povazuju za dobreho cloveka(a to je dle me dulezite ...treba ta prezdivka...tu jsem si sam nevymyslel)....jsem jedinec ktereho unavuje/nebavi/zabiji spolecnost(lidi) a spolecenske aktivity(asi nejsou nej vlastnosti pro holky)... nejspis diky tomu ze jsem se jich driv nabazil vic nez dost i kdyz jsem byl sam ale vystacil jsem si a nic mi neschazelo....taky me nebavi ty "hry" okolo "baleni" atd (proste nejsem rad napjaty ci nervozni nejspis diky detstvi a neumim moc lhat jen kdyz opravdu musim)...a vim ze nekteri lide se vetsinou bavi jinak v houfu a jinak mezi 4ma ocima....atd...

....prevazne jsem ale bohuzel v praci ... takze nejspis i kdyby se nejaka dusicka nasla ...tak se setkat nejspis nebude uplne jednoduche ...( nejsem suknickar... spis opak )

kazdopadne verim ze alespon krapet atraktivni holky Smích tady asi tezko budou "stracet cas" a kdyby meli podobnej problem co ja ,tak si lehce zajisti reseni...staci vhodny odev a mensi prochazka a byt pozorna kdo "slinta" ...

nejake to fyzicke info...27let/okolo 180cm /cca 70kg ....."spinavej" blond... modrosede oci + kapka hnede +kapka zelene .. mam pocit a jinak vypadam celkem mlade

jinak mam rad filozofii ...ale jelikoz realita ke me neni uplne ruzova ,tak mam tendenci byt krapet pesimistikej(ale treba to nekdo muze zmenit ^^ )

rad bych se s nejakou krapet atraktivni holkou setkal...(kde bude sama chtit ) a kdyby jsme se navzajem nestitili tak bych rad okusil krapet nehy (mazleni)

pripadne zajemkyne piste na oficestanda[zavináč]seznam.cz ale pozor... staci mi pouze jedna ....tzn jedna se o limitovanou edici nabidky Smích
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #1 : Březen 01, 2016, 06:50:59 pm »

 Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Alterego



Karma: -14
Příspěvků: 66


« Odpověď #2 : Březen 01, 2016, 07:39:08 pm »

 Šok Šok Šok Šok Šok Šok Šok
 Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #3 : Březen 01, 2016, 08:57:37 pm »

Když to z nějakého důvodu nedopadne, tak si dej : 3x otčenáš   a    10x zdrávas Maria     a bude to v poho.
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #4 : Březen 01, 2016, 09:13:06 pm »

Kosmopolito: nebyla by spis lepsi nezavazna studena sprcha? Mrknutí Myslela jsem, ze to vam chlapum pomaha.Mrknutí 
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #5 : Březen 01, 2016, 09:21:02 pm »

diddi - nejako sa vyznas ;-)
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #6 : Březen 01, 2016, 09:43:28 pm »

Diddi : jasně, studená je už legendární, ale každému nepomůže, proto radim zkusit se kdyžtak ještě spojit s tím Nejvyšším !
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #7 : Březen 01, 2016, 11:38:46 pm »

diddi - nejako sa vyznas ;-)

Rudo, doufam, ze to je kladne hodnoceni, ne vycitka.Mrknutí

Zaznamenáno
petr.k



Karma: -1
Příspěvků: 105


« Odpověď #8 : Březen 02, 2016, 01:48:02 pm »

"Krapet pesimistickej s kapkou hnede a kapkou zelene v ocich by rad okusil krapet nehy (mazleni) s krapet atraktivni holkou."

Me to bavi!
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #9 : Březen 02, 2016, 11:17:23 pm »

diddi - ja Tebe vzdy LEN kladne hodnotenia pisem ;-)
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #10 : Březen 02, 2016, 11:39:38 pm »

diddi - ja Tebe vzdy LEN kladne hodnotenia pisem ;-)

Rudo, priznam se, ze jsem v to doufala. <3 Mrknutí
Zaznamenáno
HerculesCz
Host
« Odpověď #11 : Březen 06, 2016, 06:35:11 pm »

jsem rad ze jsem vas pobavil  Mrknutí  i kdyz to nebyl zamer (vime?) (tzn celkem necitlive/nepekne od vas...i kdyz se priznam ze nejsem vubec prekvapen) 

s otce nas atd ....ty radoby rady si laskave nech pro sebe Mrknutí zjevne je budes potrebovat v budoucnu

a ten pokus o citaci ? ma byt co? radeji uz to neuzivej...cokoliv co uzivas

smailici k cemu? vylepseni statistiky prispevku?

jdete se vycpat lidi Mrknutí skoda ze nejdou mazat ty vase zbytecne prispevky....vsechno bych to totiz smazal...jelikoz bud nejsou k veci a nebo nemam poneti k cemu jsou

« Poslední změna: Březen 06, 2016, 06:45:38 pm od HerculesCz » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #12 : Březen 07, 2016, 12:15:42 am »

Vsechny odpovedi tak trochu smerujou k tomu, ze jsi magor!  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München