Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Fitness  (Přečteno 44256 krát)
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« : Prosinec 25, 2015, 04:06:22 pm »

Hledám nějaké fitko a všude chtějí smlouvu minimálně na rok. Nechápu tenhle systém. Jsem z čech zvyklý na měsíční paušál, ale tady to nejde. Nechci se upisovat na rok, protože pracuji v Landshutu a za 3 měsíce mi firma nabídla, že můžu přejít na pobočku do Mnichova a připadá mi zbytečné platit roční členství. Máte s tím někdo zkušenosti?
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #1 : Prosinec 25, 2015, 09:57:16 pm »

Dohodnout se s někým na sdílení průkazky ? Je přenosná ? Lze to ? Seženeš ho do tří měsíců ? Není lepší posilovna v přírodě - běhání, kolo, kolečkové brusle, procházky, ... ? V Landshut je také na kopečku hrad ( http://www.bund-der-berliner.com/attachments/Image/Landshut.jpg ), takže když tam dvakrát třikrát do týdne vyběhneš, máš splněno. ;-)
Také brigáda v pekárně ( nošení pytlů s moukou ) je jedna z možností.  Škleb
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #2 : Prosinec 26, 2015, 12:00:57 am »

Já asi vyběhnu s tebou se mi zdá......  Škleb Škleb Škleb zatím jsem dostal 5x vstupů grátis a při každé návštěvě si mám říct o razítko, ale byl jsem už asi 20x a razítka mám dvě... vždy se proplížím a dělám jako by nic, ale až na mě přijdou, tak bude po prdeli.  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
bjetka



Karma: 20
Příspěvků: 118


« Odpověď #3 : Prosinec 26, 2015, 08:00:40 pm »

Minimalne ta levnejsi maji bohuzel smlouvu na 12 mesicu. Podle vseho McFit a FitStar v Landshutu nejsou Smutek Mne tohle treba vyhovuje, protoze nejsem ochotna do toho vrazet treba 60 Euro mesicne a v Mnichove nejsem fixovana na jedno konktretni nebo na otviraci hodiny. Ta draha urcite umoznuji i kratkodobejsi smlouvu.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #4 : Prosinec 27, 2015, 04:30:48 pm »

Lidi, neblázněte. To myslíte vážně, ve vydýchané posilovně ?
Co takhle jít do přírody ?
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #5 : Prosinec 28, 2015, 07:33:38 am »

Priroda z tebe bouchace neudela....  Škleb
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #6 : Prosinec 28, 2015, 06:37:39 pm »

Ranní rozcvička každý den, sto kiláků na kole občas a pět v bazénu týdně, a máš to to samé. K tomu nějaký ten běh do práce, když zaspíš.

Samozřejmě v životě žádné brambůrky, hamburgery, Coca-Colu a podobné přitučňovače a budeš mít postavu jak Kája Gott zamlada.

Abys(te) nedopadl(i) jako Arnie: https://goo.gl/1vSXVX
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München