Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Buenos Aires DAKAR 2016  (Přečteno 25163 krát)
charlot



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Prosinec 13, 2015, 09:55:04 am »

Dobrý den chtěla bych Vás poprosit o pomoc . Před několika lety jsem jezdila s jedním českým týmem na závody rally v evropě jako řidič doprovodného vozidla a fotograf,tehdy jsem poprvé zatoužila jet s nějakým teamem i rallye Dakar.Stala jsem se finalistkou jedné soutěže o cestu na Dakar 2016 ,a měla jet na 5 dní do Argentiny na Dakar přímo s teamem,, mé děti mě chtěli překvapit a splnit můj sen a tak mi k vánocům koupili letenku, abych si tam pobyt prodloužila,,, bohužel se naskytly nějaké komplikace u poředatele soutěže a do ted se neví prakticky žádný termín,,, Já do Buenos Aires dorazím na letiště EZE 29.12. po 23hodině ,,, klidně zde přespím ,ale pak tu zůstanu absolutně bez jakéhokoli zázemí může mi někdo poradit co a jak,,, děkuji Charlota
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München