Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nabizime praci v prestyznich hotelech v centru Londyna 16  (Přečteno 25095 krát)
hana83



Karma: -1
Příspěvků: 17


« : Listopad 16, 2015, 05:02:59 pm »

Nabizime praci denni a vecerni pokojske ,hotelove portyry a supervisory do 5*vych hotelu v centru Londyna

 Nabizime 28 dni placene dovolene


 Polovicni nebo cely uvazek

 Zaucime, naucime. Anglictina prednosti

 Zacnete pracovat ihned.

 Kontaktujte nas na 0207 839 2233 nebo info[at]calibreinternational.co.uk
Zaznamenáno
george.senk



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Prosinec 31, 2015, 04:25:23 am »

Dobrý den.
Chtěl bych pracovat jako elektrikář v nějakém hotelu v Londýně. Jelikož ale k tomu budu asi potřebovat jejich anglické osvědčení či zkoušky,tak bych asi udělal nejlépe,kdybych pro začátek sehnal práci jako třeba pomocník v kuchyni,kde bych umýval nádobí nebo nějakou jinou práci,třeba údržbář nebo uklízeč. Vydělal bych si nějaké peníze,naučil se trochu lépe anglicky a mohl si pak udělat ty zkoušky. Je možné takovou práci sehnat? Anglicky hovořím a rozumím trochu,ale učím se. Jsem momentálně v Praze. Pokud by se nějaká práce pro mě našla,tak bych mohl nastoupit nejdřív 26.1.2016.  Zkušenosti s prací v kuchyni již mám,pracoval jsem takto 6 měsíců ve Skotsku a pak jsem ještě v Eastbornu uklízel pokoje. V případě vašeho zájmu vám zašlu životopis. Můžete mě kontaktovat na jiri.senk[zavináč]seznam.cz

Přeji hezký den
Jiří Šenk
Zaznamenáno
Lenka68



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Únor 07, 2016, 10:08:14 pm »

Dobrý den Hanko....
Nenašla by se tam teď práce pokojské? ...Nyní jsem momentálně v Leicesteru a dělám zcela jinou práci,  ale s úklidem pokojů mám zkušenost z ČR. Práce se nebojím, rychle se učím  a jsem spolehlivá.

Děkuji předem za odpověď

Lenka Zezuláková 
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München