Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nahrada za lieky  (Přečteno 37475 krát)
AdelaJa



Karma: 1
Příspěvků: 12


« : Říjen 06, 2015, 11:45:40 am »

Zdravim,

na Slovensku som chodievala k odbornym lekarom, od ktorych som dostavala lieky, ktore musim brat aj nadalej. Ako najst nahradu za dany liek v nemecku? existuje nejaky portal, kde si zadam like a ono mi ho pomenuje v Nemecku? Dakujem
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1 : Říjen 06, 2015, 11:54:50 am »

myslim ze taky portal neexistuje. Ako schodnu vidim cestu ze zoberies dany liek a zajdes s nim k lekarovi, kedze ten lekar musi posudit aka je tam "ucinna latka" pripadne ak ich je viacej, v akej kombinacii su, v akom mnozstve atd.

Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2 : Říjen 06, 2015, 11:56:54 am »

existuje cosi PRIBLIZNE take ako hladas, tam sa myslim da zadat "ucinna latka" a ono ti vyhodi aky liek ju v Nemecku ma
lenze ono to nie je take jednoduche, kedze nestaci len "ucinna latka" ako taka, ale zalezi aj mnozstvo atd., pripadne v akej kombinacii s inymi latkami ...


je to na adrese

www.medikamente-im-test.de
Zaznamenáno
AdelaJa



Karma: 1
Příspěvků: 12


« Odpověď #3 : Říjen 06, 2015, 12:52:53 pm »

Dakujem  Mrknutí
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #4 : Říjen 06, 2015, 10:13:53 pm »

Doporucuji jit k odbornemu lekari zde a vzit sebou balicek tech leku co potrebujes. On uz ti nejade neco adekvatniho. Zajimave je, ze i kazda zdravotni pojistovna ma smlouvu na jine leky, takze s zmenou pojistovny jsem zacala dostavat leky, ktere se jmenuji jinak, ale maji stejnou ucinnou latku. A i ty se pak muzou lisit prave tim, co je tam za pomocne latky. Kdyz trvam na tom originalu, co jsem dostavala driv, tak priplavim 0,50 EUR za baleni.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München