Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 ... 182 183 184 185 186 [187] 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12309482 krát)
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #2790 : Prosinec 20, 2018, 04:07:24 pm »

inak, k téme:
https://www.aktuality.sk/clanok/652647/eurokomisia-rozdeli-statom-postihnutym-migraciou-viac-ako-300-milionov-eur/
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #2791 : Prosinec 20, 2018, 05:33:18 pm »

Pánbůh zaplať  Smích

Panboh zaplat

panové, nenechám vás v tom lítat samotný, takže za mne taky:
zaplaťpámbu
  Mrknutí

.... ale nevypadá to, ze bychom byli vyslyšeni....  Hněv
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2792 : Prosinec 20, 2018, 06:38:55 pm »

barbie - ved kludne pis co chces o mne ... aj ze som chlap s malym ch .. ty si fakt myslis, ze ma tvoje sprostosti zaujimaju? mnwe je uplne ukradnute co si o mne myslis hehehe

mlcat nebudem, budem si pisat co chcem a kedy chcem ... ty na to nemas ziadny vplyv, ak ked to desatkrat zopakujes

Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #2793 : Prosinec 20, 2018, 07:26:24 pm »

Pánbůh zaplať  Smích

Panboh zaplat

panové, nenechám vás v tom lítat samotný, takže za mne taky:
zaplaťpámbu
  Mrknutí

.... ale nevypadá to, ze bychom byli vyslyšeni....  Hněv
Konečne z vlastného nicku? Škleb
Markus P. a aerus ti admin zabanoval? Škleb
« Poslední změna: Prosinec 20, 2018, 07:29:49 pm od 88barbie » Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #2794 : Prosinec 20, 2018, 07:28:23 pm »

barbie - ved kludne pis co chces o mne ... aj ze som chlap s malym ch .. ty si fakt myslis, ze ma tvoje sprostosti zaujimaju? mnwe je uplne ukradnute co si o mne myslis hehehe

mlcat nebudem, budem si pisat co chcem a kedy chcem ... ty na to nemas ziadny vplyv, ak ked to desatkrat zopakujes


Ty nie si chlap s malým ch, ty nie si žiadny chlap! Co???
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #2795 : Prosinec 20, 2018, 07:30:56 pm »

Chýba tu hrozne kleena a petr69, ti by už vás dali do laty! Valím oči! Super!
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #2796 : Prosinec 20, 2018, 07:37:15 pm »

Ináč, jirike a spol,odkiaľ viete, že hovorite za väčšinu? Šok
Podľa rýchlosti, akou vám v minute padá karma, by som povedala, že mlčiaca väčšina je na mojej strane!!
« Poslední změna: Prosinec 20, 2018, 07:39:12 pm od 88barbie » Zaznamenáno
Aureum



Karma: -24
Příspěvků: 4


« Odpověď #2797 : Prosinec 20, 2018, 07:38:58 pm »

Pánbůh zaplať  Smích

Panboh zaplat

panové, nenechám vás v tom lítat samotný, takže za mne taky:
zaplaťpámbu
  Mrknutí

.... ale nevypadá to, ze bychom byli vyslyšeni....  Hněv
Konečne z vlastného nicku? Škleb
Markus P. a aerus ti admin zabanoval? Škleb

Ty fakt nejsi schopna precist ani 6 pismenek, vid?  AUREUS   AUREUS  AUREUS!!!!!
Vidis, ani tvuj pilny rektalni alpinismus ti Kleenu neni schopny privolat.  Budes muset pritvrdit.
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #2798 : Prosinec 20, 2018, 07:40:29 pm »

Pánbůh zaplať  Smích

Panboh zaplat

panové, nenechám vás v tom lítat samotný, takže za mne taky:
zaplaťpámbu
  Mrknutí

.... ale nevypadá to, ze bychom byli vyslyšeni....  Hněv
Konečne z vlastného nicku? Škleb
Markus P. a aerus ti admin zabanoval? Škleb

Ty fakt nejsi schopna precist ani 6 pismenek, vid?  AUREUS   AUREUS  AUREUS!!!!!
Vidis, ani tvuj pilny rektalni alpinismus ti Kleenu neni schopny privolat.  Budes muset pritvrdit.
Ty sa otvorene priznávas k tvojmu druhému nicku, hair? Škleb
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #2799 : Prosinec 20, 2018, 07:44:34 pm »

Ináč, áno kleenu otvorene uznávam, netajím sa tým.
Ale, môj takzvaný rektalny alpinizmus ku kleenovi zďaleka neni taký nechutný, ako podriadenosť ruda k tebe a diddi!!
Zaznamenáno
Aureum



Karma: -24
Příspěvků: 4


« Odpověď #2800 : Prosinec 20, 2018, 07:46:06 pm »

Tak sis zase niceho nevsimla, fakt neumis cist.Smích
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #2801 : Prosinec 20, 2018, 08:08:35 pm »

Pánbůh zaplať  Smích

Panboh zaplat

panové, nenechám vás v tom lítat samotný, takže za mne taky:
zaplaťpámbu
  Mrknutí

.... ale nevypadá to, ze bychom byli vyslyšeni....  Hněv
Konečne z vlastného nicku? Škleb
Markus P. a aerus ti admin zabanoval? Škleb

Ty fakt nejsi schopna precist ani 6 pismenek, vid?  AUREUS   AUREUS  AUREUS!!!!!
Vidis, ani tvuj pilny rektalni alpinismus ti Kleenu neni schopny privolat.  Budes muset pritvrdit.

Ty sa otvorene priznávas k tvojmu druhému nicku, hair? Škleb

Jasny, ja sa otvorene priznavam, ze jsem Hair, Markus P., Aureum, Diddi, Mormartina, a nekdy, kdyz mam naladu, tak i jesennavila. Ale u ni mam trochu problem, protoze si nejsem jista, jeslti nejsem i jahoda. Barbinu jsem zatim nezkousela, ale mozna i na ni dojde  Smích.
Nekdy, kdyz se ti chci zavdecit, tak jsem i Kleena, ale to neni moc casto...
Jo, zivot neni pericko, tak si s tim musis nejak poradit...  Smích
« Poslední změna: Prosinec 20, 2018, 08:11:23 pm od Hair » Zaznamenáno
Markus P.



Karma: -52
Příspěvků: 64


« Odpověď #2802 : Prosinec 20, 2018, 09:04:12 pm »

 Úsměv


* Opera Momentaufnahme_2018-12-20_203946_bestiqtest.net.jpg (227.48 KB, 1187x626 - prohlédnuto 1044 krát.)
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #2803 : Prosinec 20, 2018, 09:19:28 pm »

Notak když už jste tu vsichni…. Smích
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #2804 : Prosinec 20, 2018, 10:46:35 pm »

Notak když už jste tu vsichni…. Smích

no, kdyz jsou ty vanoce, tak je fajn se zas tak nak sejit a zjistit, co noveho....
U nekoho je novych veci plno, u nekoho nic, i po roce intenzivni terapie se vysledek nedostavil. Docela mne to prekvapuje, protoze z psychologickeho hlediska je tohle dost netradicni.  Vzhledem k tomu, ze to zde z profesnich duvodu sleduji jiz nekolik poslednich tydynu, tak z meho pohledu to vypada na jakousi chronickou formu, ktera se zda mnohdy jiz vylecena, ale nasledne se znenadani opet objevi bez toho, aby bylo mozno zjistit pricinu. Tou muze byt treba i strava, napriklad o glutamanu se vi, ze u citlivych jedincu muze zpusobovat trvale zmeny v chovani i v mozkovych funkcich. Ale to je jen jeden z faktoru, tech muze byt vice, a pokud se v jednu chvili nahodne znasobi, tak to muze zpusobit i dlouhodbejsi problem, ktery muze trvat bez radne terapie i nekolik tydnu. Mnohdy staci i jeden obed, dochuceny napriklad korenim Vegeta. nasledne jedna navsteva asijske restaurace, kde je tento prostredek uzivan hojne, a dalsi den rajcatovy salat, kdy o rajcatech se samozrejme vi, ze glutamatu obsahuji nadmerne mnozstvi.
Pro bezne okoli zmena v chovani prilis poznatelna neni, nebot nemocna osoba si uvedomuje, ze rodina a nejblizsi okoli uz stavy a priznaky dokaze rozeznat a mohli by ji doporucit opet stacionarni zarzeni.
A tak se odreagovava v chatech, kde muze byt anonymni.
Ale samozrejme je to muj odhad, tech alternativ je mnoho. No tak uvidime.De meho usudku a dlouhodobym zkusenostem v oblasti psychologie lidí odahaduji, ze po Novem roce asi zacne terapie znovu (na vanoce klienty, pokud nejsou fyzicky nebezpecni pro okoli, vetsinou propousteji do domaci pece), a tak treba za dalsi rok se to zlepsi.
A i kdyz mam za sebou reseni mnoha slozitych pripadu, tak musim uznat, ze toto je pro terapeuta na jednu stranu opravdu tezky orisek, ale na druhou stranu velika vyzva.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 182 183 184 185 186 [187] 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München