Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám bydlení v Berlíně  (Přečteno 58298 krát)
Nikole



Karma: 0
Příspěvků: 11


« : Květen 11, 2015, 11:37:23 am »

Ahoj, hledám bydlení v Berlíně. Chtěla bych jen pokoj v rámci bytu, zkoušela jsem to přes WG-gesucht.de, ale tam poptávka tak velká, že mi to přijde bez šance?? Nevíte prosím někdo náhodou o jiné stránce na netu, na facebooku?? Nebo se dá bydlet v Potsdam a dojíždět?

Moc díky,
Nikole
« Poslední změna: Květen 11, 2015, 06:06:46 pm od David » Zaznamenáno
pipapo



Karma: -60
Příspěvků: 130


« Odpověď #1 : Květen 11, 2015, 11:47:28 am »

Z Potsdam se da v pohode dojizdet.
Zaznamenáno
MonikaM



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #2 : Říjen 02, 2015, 06:22:55 pm »

Ahoj Nikole, ako sa mas? Ako ide hladanie izby? Uz si nieco nasla? Aj ja hladam momentalne izbu, ale zatial som nic nenasla, je to bieda:( co keby sme si hladali byvanie spolu? nebolo by to lahsie?
S pozdravom, Monika
Zaznamenáno
Valery2



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Říjen 02, 2015, 06:41:05 pm »

Ahoj Monika,
som na tom úplne rovnako, takže určite by som sa pridala a skúsila ničo hladat spolu Úsměv
Maj sa,
Valéria
Zaznamenáno
MonikaM



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #4 : Říjen 04, 2015, 10:06:27 pm »

Ahoj Valeria, das mi tvoje cislo? Zavolam Ti, pokecame. Monika
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #5 : Listopad 23, 2015, 09:43:01 pm »

Záleží na tom, jakým způsobem odepíšeš na inzerát, tj. jakou si uděláš vizitku.

Já hledal začátkem srpna, a našel jsem bydlení do pěti dnů. Ale to připisuji tomu, že studenti ještě nebyli umístění po prázdninách, a já to bydlení musel najít.

Hledal jsem jen na www.wg-gesucht.de, na nabídky jsem odepisoval v němčině, stručně, věcně, řekl bych obchodně: proč píšu, kdo jsem, a "Mit freundlichen Grüßen" + jméno + e-mail. Nic víc.

Bral jsem to jako práci na plný úvazek, tzn. když jsem byl doma ( u známých ), stále jsem hledal a obepisoval, a v dohodnutých časech se jezdil dívat na nabídky pokojů / bytů. Po návratu zkontrolovat poštu, a znovu si dohodnout další prohlídky bytů. A tak pořád dokola.
Mezitím nějaké jídlo, sprcha a spánek.  :-)

Samozřejmě, že jsem nebral nic u kuřáků, lidí se psy, potetovanců nebo podobné příšernosti ...

V Berlin se dá najít nemožné ( malé horní patro vily za cenu pokoje v bytu ), ale to už chce dva tři měsíce hledat, a to nejen na wg-gesucht.

Záleží na tom, kde chceš bydlet. Marzahn - Hellersdorf je peklo už jen když tamtudy člověk projíždí - bezohlední lidé z Východu, z Kreuzberg zase není kam utéci, kam jít ( kromě hospod ) ...
« Poslední změna: Listopad 23, 2015, 09:53:04 pm od Lenke » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München