Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam ubytovani ve Strasburku  (Přečteno 16427 krát)
jamesdrake



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Duben 19, 2015, 11:43:44 am »

Zdravím,

jsem Angličan a v současné době žiji v Praze. Nicméně začínám pracovat pro Evropský soud pro lidská práva 1. června.

O víkendech budu cestovat za svoji Českou rodinou tak často, jak to jen půjde.

Měl bych několik otázek a chtěl bych Vás poprosit o pomoc:

1.     Nevěděl by někdo o nějakém bytu/studio k pronájmu ve Štrasburku? Chtěl bych něco opravdu levného, klidně 1+kk.

2.     Měl by někdo, kdo pravidelně cestuje o víkendech ze Štrasburku do Prahy a zpět zájem o pasažéra (nabízím sdílení nákladů na benzín i řízení)? Moje znalost českého jazyka není na úrovni jako tento text, nicméně je určitě na takové úrovni, abychom zvládli 6-ti hodinovou konverzaci.

Byl bych taky vděčný za jakoukoliv informaci ohledně nějakého sboru nebo zpívající skupiny ve Štrasburku, ke které bych se mohl přidat (ale toto není nyní nic urgentního).

Do konce května je můj e-mail: james.drake[zavináč]kinstellar.com a mé telefonní číslo do konce května je  +420 602 691 760.

Předem děkuji za jakékoliv odpovědi.

jd
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München