Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pietní služby pro Čechy v cizině  (Přečteno 15556 krát)
Marek Dostál



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Listopad 13, 2014, 11:03:06 am »

Dobrý den všem,

než tuhle zprávu zavřete, tak mi odpusťte, že Vás obtěžuju takto, ale zakládám firmu, která kdyby pár let v minulosti existovala, tak by mi hodně pomohla.
V době, kdy jsem pracoval v Anglii, tak mi zemřely obě babičky a já jim hrozně moc chtěl vyjádřit nějakou vzpomínku, ale nemohl jsem. Letenka byla drahá a šéf nechtěl dát dovolenou. Ani napohřeb jsem nemohl. Tak jsem se dostal do řečí a začalo se povídat, že jsem se odrodil, že mě vydědili, že jsem krkavčí dítě, že jsem je neměl rád, a tak...
A tak jsem si řekl, že určitě nebudu sám, kdo má podobný problém a rozhodl jsem se si retrospektivně pomoci a nabídnout ostatním servis, který mě tehdy tak moc chyběl.

Takže dneska jsem v kontaktu s Čechy žijícími v cizině (třeba i lidmi, kteří 40let zpátky emigrovali do Kanady a jiných vzdálených zemí) a běhám po hřbitovech a roznáším kytky, uklízím tam, nechám tam zapálenou svíčku a k ní přidám přáníčko nebo vzpomínku, kterou si může kdokoli přečíst a vědět, že si na ně nebo na jejich blízké někdo vzpomněl a i když daleko, tak na zesnulého myslí...

Kdyby to kohokoli zaujalo, tak mi může napsat (dostal.marek[zavináč]centrum.cz, nebo info[zavináč]dotesolutions.com) nebo skypnout na nerf007, nebo zatelefonovat na +420 603 11 63 76.

Děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu, my cestující Češi si myslím můžeme na rovinu říct, jestli je to blbost nebo to někomu může pomoci,

S pozdravem,
Dostál Marek
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München