Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledame Aupair Londyn  (Přečteno 21184 krát)
geetee



Karma: -2
Příspěvků: 2


« : Říjen 25, 2014, 10:13:09 pm »

Ceska rodina zijici v Londyne hleda au pair 'live-in'  pro syna 1,5 roku. Nastup mozny ihned . Pracovni doba priblizne 07.30 - 17.00,  Po - Pa, vikendy volne. Plat £70/tyden + hrazene naklady, ubytovani, jidlo atd. Prace by zahrnovala z 75% pouze peci o syna, domaci prace v omezene mire. Alespon castecna znalost anglictiny nutna. Pozadujeme aby au pair navstevovala 1x tydne organizovane aktivity pro deti v okoli. Hledame nekoho, kdo vydrzi alespon 1 rok ( z toho cca 4 tydny dovolene - neplacene). Nabizime pokoj v mensim domku se zahradkou  v klidnem prostredi v blizkosti lesa a v dosahu Tfl. Pozadujeme spolehlivost, pracovitost a samostatnost. Vek nad 20let vyhodou.
Zaznamenáno
mark.driver



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Listopad 09, 2014, 07:25:29 am »

Dobrý den,kamarádka něco takového hledá,státnice z jazyka,učitelka v mateřince...jen prosím, 70 týdně je překlep nebo je to dobrě? Díky..
Zaznamenáno
MichaelaKoderová



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Prosinec 11, 2014, 03:34:34 pm »

Dobrý den
Měla bych velký zájem o práci ve vaší rodině dle tohoto inzerátu. Práce s dětmi mě velice baví. Několik let jsem jezdila na dětské tábory jako instruktorka ,kde jsem se starala o větší skupiny malých děti. Také v příbuzenstvu mám pár mrnousku o které se ráda starám,když potřebují vypomoci. Má anglictina je na základní urovni a ráda bych se právě u vás tomu to jazyku dále věnovala a naučila lépe.
Je mi necelích 21 let,vyučila jsem se v oboru kadeřnice.
Pocházím ve městě Votice ,které se nachází ve Středočeském kraji v ČR.
Ráda sportuji,tancuji,a věnuji se ráda kolektivním hrám.
Hlídaní dětí mě moc baví a naplnuje a ráda provádím domácí práce a jsem zvykla pracovat i na zahradě.
Budu čekat zda se mi ozvete a těšit se na setkání s vaší rodinou pokud si mě vyberete .
Michaela Koderová
Muj kontakt je : M.y.s.a.l.k.a.a[zavináč]seznam.cz +420 775 302 123
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München