Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Klasika Info o zivote v Holandsku ;)  (Přečteno 23013 krát)
Jambeko



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červen 29, 2014, 07:10:49 pm »

Zdravim Vas,precetla jsem si stranku a muzu rict,ze je uzasna...Hledala jsem Info,samozdrejme jsem se docetla,ze to neni v Holandsku easy,ale kde je ze? S pritelem (je to cizinec,konkretne African)  premyslime kam odjed a zacit normalni zivot,protoze tady v CR opravdu jen prezivame..Ovsem tech zemi,kde mame moznosti (tkz kontakty) je vice ,takze se snazim zjistit informace,nez se uplne rozhodneme..Mame dve deti,jedna 7 leta a druha 2 leta..Zajima me skola,jak je to pokud tu pobiram materskou (jestli ji musim zrusit atd),prace pro cizince a celkove jaka je minimalni mzda,najmy,lidi..pojisteni atd atd.Rada bych rady  a nevyhody.Dekuju moooc ..Na co si dat pozor a co naopak je vyhodou Holandska?  Úsměv
Zaznamenáno
OnArkTheMoon



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #1 : Srpen 22, 2014, 08:35:20 am »

Zkušenosti získané z této stránky užitečné, a to je velmi cenná. To mi umožňuje, aby tyto zkušenosti využít v každodenním životě
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München