Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Telefonování vo Francúzsku  (Přečteno 26194 krát)
granat322



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červen 12, 2014, 08:10:45 pm »

Dobrý večer. Chcel by som poprosiť o pomoc niekoho kto sa nachádza vo FR. Na 3 mesice mi tam odišla pracovať priateľka no žiaľbohu tam kde prišla nieje ani internet ani možnosť si kúpiť kartu s FR číslom . Tie ceny za rouming sú obrovské. Najbližšie mesto je vzdialené 20km a nemá sa tam ako dostať. Ak by náhodou niekto mal hocijakú kartu s FR číslom bez kreditu , napríklad aj tesco mobile ,  tak či by ju jej neposlal. Viem, že na Slovensku napr v TESCU dávajú karty zdarma. Počujem ju raz za 3 dni max na 15 min. Je to náročné na peniaze a ako študent nemám veľa financií aby som jej stále dobíjal kredit a platil niekoľko E pálky za nič. Veľmi by mi to pomohlo , ak by sa tu niekto ochotný našiel a pomohol. Ďakujem.
« Poslední změna: Listopad 09, 2014, 03:43:57 pm od David » Zaznamenáno
JankoBDX



Karma: 0
Příspěvků: 4

lodnanek[zavináč]gmail.com


« Odpověď #1 : Červenec 15, 2014, 09:13:22 pm »

Tu tesco neexistuje, ale za 2 ecka mas 2 hod volania a sms zadarmo. Hovor na sr okolo 23 centov minuta. U free.fr objednas kartu a pride ti postou alebo cez UPS uz neviem presne. Alebo platis 20 ecek mesacne a vsetko nobmedzene vo francuzku + hovory zadarmo na SR pevne linky. Taktiez jej pride karta postou. free.fr sekcia mobile! Vela stastia Ti prjem ak si myslis ze mas priatelku. Taketo vztahy neexistuju. Bud realista. Bud chod za nou alebo sa na to vykaslite.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München