Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: oblečenie na internete  (Přečteno 166397 krát)
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #15 : Květen 21, 2014, 08:22:36 pm »

юπ - diky za rosziahle vysvetlenie!
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #16 : Květen 21, 2014, 09:05:58 pm »

kleena, ked sa s tym pay-palom tak vyznas, vedel by si mi povedat, ci su u nich moje udaje naozaj (poriadne) chranene? cislo konta, meno a priezvisko ...
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #17 : Květen 21, 2014, 09:08:51 pm »

sorry to nevim jak to funguje ja vym jenom  ja jsem normalni kupec u ebay, hodne dlouho hmhm 10 let a paypal mam opravdu nevim jak dlouho ale vym ze
2005 jsem uz paypal mel a musel jsem pro moji sestru to zarizovat muselo jid   pres moji kartu to vym
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #18 : Květen 21, 2014, 09:11:47 pm »

nikde nemas  garanci ze ty udaje jsou  sicher.Ani u banky nikde.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #19 : Květen 22, 2014, 03:37:24 am »

kaci a jon diky za odpovede Úsměv

milan, ale tak niekde je hadam istota vacsia ako inde, z bankou som zatial problem nemala (taky co sa tykal bezpecnosti)
« Poslední změna: Květen 22, 2014, 03:45:31 am od jahoda2010 » Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #20 : Květen 22, 2014, 07:09:55 am »

vys problem je v tom kdyz to zaplatis primo pres ucet a budou problemy /v cizine/nikdo ti normalne nepomuze v Evrome to je evt moznost to vyridit
vys ja jsem neco kupoval pres ebay v cine a platil jsem to pres paypal ono to neprislo.Ja jsem to  anuloval pres paypal.Paypal psal tomu obchondikovy dal mul  lhutu 2 tydny aby to vyresil.v dnesni dobe se da vsechno zjistit kde ten balik atd je nebo zustal a paypal mu taky napsal ze kdyz to nevyrezi nebo neda odpoved ze to automaticky  anuluji a me to vrati.Obchodnik me to za 3 tydny vracel ty penize.Ja si myslim nejdulezitejsi je vdzy koukat co oni pisi kdyz se to bude vracet
spatna kvalita atd jak to funguje.Unas dostanes automaticky pokukasku na vraceni uz vyplnenou.v dnesni dobe si to moc obchodnik nemuze dovolit  levarnu protoze kdyz to udela tak zapul hodiny to pres internet vy cely svet.krome toho ty muses vsechno najid na internetu jestli obchodik je solidni atd.Vym jeto trochu prase ale najdesto.
« Poslední změna: Květen 22, 2014, 07:13:50 am od MilanAmsterdam » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #21 : Květen 25, 2014, 07:36:13 am »

henley obecně jenom znamená triko s Knopfenleiste ve výstřihu - tedy jako by Polo-triko ale bez límečku.  Tedy střih-estetika, nic víc.   Je základem image seriálového vraha Dextera Morgana (s dlouhým rukávem - od American Apparel), spetial agenta  Dereka Morgana,  kultury Café Racerů. Líbit se nemusí, mně sedí. Google sdělí detaily, vyhledavač Amazonu i rozsáhlou nabídku (dělají ho mraky firem)  a ceny.  Ale je nutno být opatrný - i třeba drahá značka LEVIS dělá henley k posrání - nedrží tvar, hned po prvním vyprání vytahaný jak pytel, gzblytí.


Ale třeba Esprit linii Baumwoll rip dělá z bavlny s cca. 3% lykrových vláken,  tkané do žebrování - drží tvar i po letech užívání, pohyblivost taková, že když na sebe pak vezmeš běžný bavlněný úplet zvyklý z ČR (klidně i pseudo-drahé Bushman), cítíš se pak jako svázaný:  zvláště za letních veder, kdy se na tělo běžná látka potem lepí. 


Ale i ti Esprit jsou evidentně jen obchodníci-překupníci, jelikož i u nich můžeš mít smůlu - a v katalogu mají precizní triko s vypracovanými detaily z  jakostní strečové textilie a hned vedle čínskou či bangladéžskou napodobeninu z tenké ošizené bavlny.  No - a jakmile si ověříš, že Ti nějaký produkt sedí, stáhnou ho ze sortimentu na nahradí čímsi.


Je nutno být ve střehu. 

Tak díky za tie všetky podrobné informácie, najmä o tom, ako to drží tvar a materiál. Tiež  ma rozčuluje, keď sa tričko vyťahá, alebo inak zmení tvar.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #22 : Květen 25, 2014, 02:42:53 pm »

Su vobec firmi co siju oblecenie topanky v europe vo svajciarsku ci nemecku?ci uz je vsetko dovoz z Ciny?
Zaznamenáno
юπ
jupí!



Karma: 9
Příspěvků: 120



« Odpověď #23 : Květen 26, 2014, 05:33:06 pm »

  . . . . je vsetko dovoz z Ciny?
to ani není off-topic: lépe vzpomenout TV-mouder:  kolekce šije svědomitý rozvojový svět 1/2-1/4 roku dopředu,  pak:
- modely neúspěšné + okrajové velikosti:  propenetrují malým krámkům v CZ, SK, Ukraině
- modely na dračku: v Portugalsku, Espaně Sahel-běženci do-fušují hektickými 12-hodinovými šichtami


Takže triko se začátku sezóny v DE bude mít s pozdní sklizní jen blízký střih.
Textilie (gramáž, odstín, elasticita), knoflíky-patenty, nitě-stehy se budou lišit. 
Nutno být vždy ve střehu.
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #24 : Květen 27, 2014, 08:29:08 am »

otazka je vzdy kde ten produkt je delany.Pro ktery trh.Ja vym ze lewis v USA koupeny jsou delany v egyptu kdyz ja sy lewis koupim pres USA /jeto levnejsi pasuji my perfekte.Kdyz du v Nemecku nebo v Holansku do lewis obchodu musim sy to kalhoty skouset obces i 3x <Tyto jsou produkovany v Portugalsku a v Polsku
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #25 : Květen 27, 2014, 11:31:30 am »

Su este dake oblecenia vyrabane v Nemecku Rakusku a Svajciarsku?
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #26 : Květen 27, 2014, 11:39:58 am »

nee v EU.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München