Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Au-pair Dresden od 1.6.  (Přečteno 45884 krát)
kmeta



Karma: 0
Příspěvků: 29


« : Duben 23, 2014, 12:42:32 pm »

Moje Gastfamilie hleda novou au-pair od 1.6 na rok. Rodina bydli v Dresden-Radebeul maji 4 deti ktere jsou pres den ve skolce. Rodina prispiva na jazykovy kurz, plati kapesne, mesicni jizdenku, stravu a zdravotni pojisteni. Deti jsou moc mile odchazim od nich s  tezkym srdcem, proto hledam milou osobu ktera se jim bude venovat. Rodina hovori nemecky proto jsou zaklady nemciny vyhodou. Au-pair dostane vlastni pokoj a vlastni koupelnu. Pracovni doba 30hodin tydne, 4 tydny dovolene, vikendy podle domluvy. V zacatcich pomuzu :-) Lucka.
« Poslední změna: Duben 23, 2014, 06:03:28 pm od David » Zaznamenáno
Cici002



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Duben 24, 2014, 05:38:04 pm »

Zdravím jsem skoro 23 leta mlada holka,ktera by mela velky zajem o vasi nabidku . Nikdy jsem se s timhle nepotkala,ale chtela bych si to zkusit,a hlavne v zivote neco dokazat,naucit se nemecky. nemecky neumim sem tam neco malo,ale jsem schopna se ji ucit. Mela bych o to velky zajem. Pokud mohu poprosit napis te mi na Cici002[zavináč]seznam.cz vice informaci dekuji pekne Jitka
Zaznamenáno
karolinaS



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Květen 08, 2014, 01:13:32 pm »

Ahoj, byla jsem už na letním au-pair pobytu kousek od Stuttgartu, chtěla bych se do Německa vrátit. Děti miluju, právě státnicuji, tak hledám, kam dál.... Je mi 24 roků a němčinu pomale zapomínám, což mi přijde jako hrozná škoda. Když se ozveš, budu ráda k.svarickova[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
jilkovam



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Květen 12, 2014, 09:52:25 am »

Ahoj,

je to ještě aktuální?

Prosím o odpověď na jilkovamarket[zavináč]gmail.com

Moc díky, Markéta
Zaznamenáno
kmeta



Karma: 0
Příspěvků: 29


« Odpověď #4 : Květen 12, 2014, 04:46:00 pm »

Ahoj, uz jsme nasli :-) moc diky za odpovedi.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München