Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nejlevnější cestování po ŠP  (Přečteno 31494 krát)
CatalinaChudej



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Duben 04, 2014, 11:40:23 pm »

Zdravím, v létě se s kámoškou chystáme do jižního Španělska na 2 týdny. Bez cestovky, poznávací výlet (Sevilla, Granada, Malaga, Gibraltar, ...). Poradíte mi někdo, jak ve ŠP nejlevněji cestovat??? Dívala jsem se na vlaky a příjde mi to předražené, autobusy mi přijdou trochu lepší. Nebo je výhodné si půjčit auto??  Pro STOP moc nejsem. Díky za všechny odpovědi  Úsměv
Zaznamenáno
emickap



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Duben 05, 2014, 02:29:06 pm »

Presne, jak pises. Vlaky jsou dost drahe, autobusy o neco lepsi, navic s vetsim pokrytim tras. Zalezi na tom, jak bude vypadat vas itinerar. Pokud v kazdem meste hodlate zustat 2-3 dny a nemate ambice pohybovar se mimo mesto, zajet do prirody ci na plaz, tak bych asi volila bus. S autem budete nezavislejsi, daji se najit dobre nabidky, finalni cena taky zavisla na tom, zda muzete auto vratit na stejnem miste, jako jste ho vyzvedli. Musite si to dobre propocitat a zjistit dobre trasy autobusu, jejic ceny a dny, ve kterych jezdi. Hodne stesti.
Zaznamenáno
Santal07



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Duben 11, 2014, 09:40:32 am »

Ahojte, az budete v granade, urcite se ozvete! miaamber[zavináč]seznam.cz
jinak nejlevnejsi cestovani www.blablacar.com
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München