Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kurz nemciny  (Přečteno 21638 krát)
Kris1234



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Březen 21, 2014, 03:55:30 pm »

Dobry den, chtela bych vas poprosit o radu. Nevite nahodou o nejakych kurzech nemciny v Lucembursku? Shanim intenzivni kurzy, skupinove popripade individualni, abych se naucila jazyk co nejdrive, ale ne za horentni castky. Chapu, ze v Lucembursku kombinace prakticky nemozna, ale za zeptani nic nedam, co kdyby nahodou :-) INL tak trochu vzdavam.. Dekuju moc za odpoved
Zaznamenáno
Popelka



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Březen 23, 2014, 10:57:23 pm »

Dobrý večer, mohu Vám doporučit paní, Češku, která žije ve Švýcarsku a němčinu učí po skypu. Já sama s ní mám výbornou zkušenost, umí učit, má zkušenosti - v Čechách pracovala jako profesorka němčiny na gymnáziu. Pokud by Vám tato forma výuky vyhovovala, zavolejte mi na tel. +352.621.673.287, dám Vám na ní kontakt. Iva
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München