Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Navrat dani 2013  (Přečteno 32515 krát)
Matej83



Karma: 0
Příspěvků: 7



« : Únor 10, 2014, 08:10:54 pm »

Ahoj -

pracoval jsem tady v NL 3,5 mesice v roce 2013.
Prisel mi dopis o danovem priznani jestli jsem to pochopil spravne.
Predpokladam ze se to podava pro vraceni dani.
Maten nekdo poenti jestli se to vyplati davat, kdyz jsem tu byl 3,5 mesice, jestli je to 5-10 EUR nebo jestli to bude vic, mate s tim nekdo zkusenost?

Diky,
Matej
Zaznamenáno
Matej BA



Karma: -1
Příspěvků: 14


« Odpověď #1 : Únor 10, 2014, 08:32:06 pm »

3,5 mesiaca sa určite oplatí. Ja som mal vrátené za nejakých 5 mesiacov práce niečo cez 1400 eur. Rozhodne by som to ale neriešil agentúrou taxback Hněv - zlé osobné skúsenosti (umelo zadržiavali vrátenie peňazí a postupne navršovali poplatky...teda z môjho pohľadu je to chamraď).
Tento rok musím vyplniť na vrátenie C - formulár....ešte ho tak zohnať - momentálne som totiž v SR a nová práca v NL je zatiaľ v nedohladne Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #2 : Únor 11, 2014, 07:02:38 pm »

to dastava kazdy automaticky,musis to skontrolovat via online,,
teoreticky 98% je to vsechno spravne.Musis skontrolavat rocni vypis od firmy kde jsi pracoval  a rocny vypis tvoji banky,Ty mas ABN
  kdyz jdes na svuj ucet tam je  tento rocny vypis
Zaznamenáno
Matej BA



Karma: -1
Příspěvků: 14


« Odpověď #3 : Únor 13, 2014, 05:28:59 pm »

Vrátenie daní 2013 http://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/bldcontenten/belastingdienst/individuals/tax_return/2013_tax_return/


Dá sa im tam brnknúť - hovoria po anglicky a všetko v pohode vysvetlia. Budú chceť vedieť SOFInu. Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München