Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Zivnost v Rakusku a auto so slovenskou SPZ  (Přečteno 58283 krát)
Belinda



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Leden 30, 2014, 03:30:38 pm »

Dobry den, doteraz som pouzivala v Rakusku svoje auto, ktore mam nahlasene na SK, ale pracujem a zijem na stalo v Rakusku. Dozvedela som sa, ze je to dost prisne kontrolovane. Nevie niekto ako to teraz je, ake su teraz ohladom toho pravidla, popripade co si musim vybavit, aby sa mi nestalo, ze ma zastavia policajti a ja dostanem pokutu  Šok   
Zaznamenáno
Hanybunny



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #1 : Únor 13, 2014, 12:14:26 am »

Ahojky, jestli ti pomuze, prikladam citaci od pritele

Neco sem cet ohledne toho auta, do mesice se to musi prehlasit, pak je tam naka pokuta 10% z nejaky castky, a kdyz me chytnou policajti tak pokuta 5tisic euro plus mi muzou zabavit auto na miste. Bohuzel uz sem v systemu jako trvale bydlici v rakousku, a automaticky se tak povazuje moje auto za rakouske, zadny vymluvy prej nepomahaj.
Takze je to jen o stesti, jestli nas nekde zastavej a jak velky to budou .....

Takze jestli dojizdis a nejsi v systemu jako zijici melo by to byt ok, ale obracene asi ne.....
Zaznamenáno
MD



Karma: -1
Příspěvků: 14


« Odpověď #2 : Únor 15, 2014, 10:32:32 am »

Ahoj, jaké máš občanství a máš na Slovensku trvelé bydliště, kde je hlášeno auto.
Čau
Zaznamenáno
Jolana Ranz
Never nikomu jen sam sobe.



Karma: 0
Příspěvků: 23



« Odpověď #3 : Červen 06, 2014, 11:17:40 am »

 Úsměv
« Poslední změna: Září 01, 2015, 11:42:01 pm od Jolana Ranz » Zaznamenáno

Vsechny smlouvy si pred podpisem nechat posoudit.
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München