Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ubytovanie + praca  (Přečteno 31858 krát)
Tothx



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Leden 29, 2014, 03:42:09 pm »

Ponukam ubytovanie (samostatne plne vybavene izby + spolocna kuchyna) v novostavbe Berchem - 7 minut vlakom do Gare Central (kazdych 15 minut)
Moznost zamestnania - odpracovania ceny ubytovania vo volnom case alebo ako pracovny pomer.
Oblast prace : administracia EU projektov, vyvoj a testovanie SW, znalost AJ nutná
Nastup: od 15.2.2014
Kontakt: +352 691 554719
« Poslední změna: Leden 29, 2014, 03:52:30 pm od Tothx » Zaznamenáno
snoblondrei



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Únor 01, 2014, 12:38:01 am »

Zdravím,

aktuálně se chceme s přítelkyní přestěhovat z Londýna někam opět do kontinentální Evropy.
Kombinace práce a ubytování je pro nás v tomto směru dosti klíčová. Já jsem aktuálně Social Media Manager v automotive oblasti zde v Londýně, nicméně poslední tři roky jsem vedl vývojářské studio zabývající se vývojem mobilních aplikací, takže jako tester bych něco asi zvládnul.
MOje přítelkyně je zase perfektní prototyp kancelářské myšky. Má ráda své tužky, ořezávátka a šanony. Je vystudovaná ekonomka, mý praxi jako úvěrová pracovnice KBC a nyní je asistentka manažere kadeřnických salónů zde v Londýně v Soho.
Je možné nějak přidat ruku k dílu u vás v Lucembursku? Londýn je na naše poměry moc přelidněný a nyní v zimě i dost upršený, depresivní..

Díky moc, kdyžtak mě kontaktujte na mail snoblondrei[zavináč]gmail.com nebo na skype: itchy.finger

s pozdravem
Šnobl Ondřej
Zaznamenáno
Annette



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Únor 01, 2014, 10:32:05 pm »

Dobry den, pokud je Vase nabidka stale jeste aktualni, rada bych se zeptala, nakolik je lokalita vyhodna pro praci v Gasperich a kolik je mesicni najem. Byl by pripadne mozny pronajem pouze na pet mesicu do konce cervence, nebo mate zajem o spise dlouhodobejsi najemniky? Moc diky! A.
Zaznamenáno
Jarushka



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Únor 20, 2014, 08:25:40 am »

Dobrý den, chystám se do Lucemburku na 3 měsíční stáž (duben až červen 2014). Vaše nabídka mě velmi zaujala. Pokud je stále aktuální, mohla bych se zeptat na podrobnosti? Jaké jsou zhruba kvalifikační předpoklady pro zvládnutí nabízené práce a její časová náročnost? Stačila by tato výpomoc na období dubna až června? Předem moc děkuji za odpověď.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München