Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: verblijfsvergunning"  (Přečteno 49234 krát)
MilanAmsterdam
Host
« : Leden 28, 2014, 06:25:40 pm »

nevym jestly  se musi myt ale vym  jiste ze ho  vsude pozaduji!
Tereza píše:
Už deset dní se marně snažím si pořídit tel. tarif od Tele2. K mému překvapení jsem byla několikrát odmítnuta s tím, že nemám "verblijfsvergunning", tedy povolení k pobytu v NL. Absurdní, vezmeme-li v úvahu, že podle smluv o EU povolení k pobytu je passé.... Někdo s podobnými zkušenostmi?
« Poslední změna: Leden 28, 2014, 06:35:46 pm od MilanAmsterdam » Zaznamenáno
ds
Host
« Odpověď #1 : Leden 28, 2014, 08:19:52 pm »

po me ho chteli, kdyz jsem si delal kabelovku, ale to bylo z neznalosti te pani, vysvetlil jsem ji, ze cesi nepotrebuji a ukazal ji sofi a obcanku a dostal jsem prijimac. asi za rok a pul me prastala tahle kabelovka bavit, vratil ji a na internetu objednal telfort a tem stacila jen adresa a sofi. obcas se stane, ze to nekde chteji, ale po vysvetleni se mi omluvi a dostanu co chci
Zaznamenáno
Matej83



Karma: 0
Příspěvků: 7



« Odpověď #2 : Leden 30, 2014, 07:47:56 pm »

zarizoval jsem cca pred 4 mesici tarif, smluva na 2 roky + telefon a chteli povoleni k pobytu v pasu, kolega z recka to stejne, klega z prtugalska to stejne, kolega z francie to stejne. Jedine kde nic nemusis si myslim je predplacena karta....
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #3 : Leden 30, 2014, 11:19:36 pm »

vsude to chteji,protoze kdyz nekam prijdes a oni te chteji dat do pocitace tak pocitac ti neuzna cislo ceskyho  nebo ciziho dokladu, V cechach dostanes taky specialni obcanku pro cizince.Nevym jak to je v cechach kdyz  bydlis trvale v zahranici jestly dostanes obcanku.TY muzes pozadat verblijfsvergunning
kartu je to praktycky proto ze jeto maly.Nemuzes stim cestovat ale pro zde v holansku to staci.
« Poslední změna: Leden 31, 2014, 08:15:35 am od MilanAmsterdam » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München