Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Hledam kamaradku v Berline...  (Přečteno 148059 krát)
nikitkaaa



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Prosinec 28, 2007, 10:33:49 pm »

Ahojky,

hledam nejakou veselou kamaradku z Berlina, ktera rada zajde na kafco, podrbat a do nejakeho dobreho klubu. Je mi 30 let mam rada zabavu. Tak pokud ano, budu rada a nekam vyrazime.

Andrea
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Prosinec 29, 2007, 01:09:03 pm »

Ahoj,
zkus srazy nebo mapu uživatelů  Mrknutí
Zaznamenáno
ebroz



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Leden 05, 2008, 10:25:49 pm »

ahoj, taky hledam kamaradku v Berline :-)

pokud ty nebo nekdo jiny bude chtit, ozvete se. Zatim svobodna, bezdetna, s laskou ke sve praci natolik, ze na ostatni do ted nebyl cas, ale citim, ze je cas to zmenit. Proto diky za tyto stranky a moznost inzerce. Berlin je fajn mesto a jiste nabizi vic, nez jsem doposud mela moznost zjistit.

S pozdravem Eva, 33let 
Zaznamenáno
Martina22



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #3 : Červen 05, 2008, 02:43:41 pm »

Ahojky,taky hledam nejakou kamaradku-kamarada ktera/y bydli v Berline nejlepe v mem veku.
Bylo by fajn obcas zajit nekam na party nebo pokecat-CESKY Škleb
Tesim se na odpoved a bylo by fajn kdyby se nekdo nasel.
Zaznamenáno
gerbill



Karma: 0
Příspěvků: 2


skype : gerbill25


« Odpověď #4 : Červen 16, 2008, 10:17:54 am »

Ahoj,

jsem v berline neco pres pul roku, ale par krajanu sem potkal az nahodou pred par tydny. coz takhle dat nejakou spolecnou akci (hospoda, klub, kavarna ) ...rad poznam novy lidi

david
Zaznamenáno
Tonange



Karma: 1
Příspěvků: 63



« Odpověď #5 : Červen 19, 2008, 02:05:08 pm »

Ahoj, to je potesujici, ze se konecne nekdo nasel. Takze co delate kuprikladu tenhle vikend, tj. 21-22.6.2008, ze bychom spolecne nekam vyrazili? Dejte mi vedet do mistni schranky a neco zorganizujeme! Tesim se, Tereza
Zaznamenáno
Eldorado.D



Karma: 0
Příspěvků: 9


WWW
« Odpověď #6 : Září 02, 2008, 01:26:00 pm »

Ahojky,

hledam nejakou veselou kamaradku z Berlina, ktera rada zajde na kafco, podrbat a do nejakeho dobreho klubu. Je mi 30 let mam rada zabavu. Tak pokud ano, budu rada a nekam vyrazime.

Andrea
Ahojik ja pendluju mezi Kutnou Horou a berlinem. Me je 18 let a nevadi ti ze mi je 30? Rada bych te poznala Kde v Berlůine bydlis??
Zaznamenáno
tureg



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #7 : Září 23, 2008, 11:49:11 am »

Ahoj , já sice nejsem v Berlíně ale v Cottbusu. Nicméně pokud jezdíš Kutná Hora-Berlín máš to asi do Cottbusu po cestě tak někdy napiš a pokud zrovna v Cottbusu budu můžem něco podniknout.   
« Poslední změna: Září 23, 2008, 12:02:23 pm od David » Zaznamenáno
Eldorado.D



Karma: 0
Příspěvků: 9


WWW
« Odpověď #8 : Říjen 26, 2008, 01:31:40 pm »

Hledam nejakou kamaradku nebo nejakeho kamarada z berlina. sice tam tedka nejsem ale obcas tam bivam. ted studuju skolu v cr a delam si ridicak na auto.
Zaznamenáno
Eldorado.D



Karma: 0
Příspěvků: 9


WWW
« Odpověď #9 : Říjen 28, 2008, 02:20:17 pm »

Ahoj , já sice nejsem v Berlíně ale v Cottbusu. Nicméně pokud jezdíš Kutná Hora-Berlín máš to asi do Cottbusu po cestě tak někdy napiš a pokud zrovna v Cottbusu budu můžem něco podniknout.   
Aha tak to jo ale ja nemam auto.
Zaznamenáno
neilbomb



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #10 : Únor 28, 2009, 04:36:14 pm »

Ahoj,hledam nejakou kamosku v Berline,muzem dat kafe a pokecat,nebo nekde zatrsat Škleb.jsem tady teprve 3tydny a moc se tady jeste nevyznam....je mi 31,takze kdyby se nejaka kopretina nasla budu rad.diky michal Valím oči! Super!
Zaznamenáno
Eldorado.D



Karma: 0
Příspěvků: 9


WWW
« Odpověď #11 : Březen 10, 2009, 05:56:00 pm »

Ahoj,hledam nejakou kamosku v Berline,muzem dat kafe a pokecat,nebo nekde zatrsat Škleb.jsem tady teprve 3tydny a moc se tady jeste nevyznam....je mi 31,takze kdyby se nejaka kopretina nasla budu rad.diky michal Valím oči! Super!
Ahojik tak ti pisu ju? ¨Ja jsem sice ted v CR ale mozna ze odcestuju do Berlina. Tak mi dej na tebe tel cislo a ja ti pisnui ju?
Zaznamenáno
Tonange



Karma: 1
Příspěvků: 63



« Odpověď #12 : Březen 25, 2009, 01:27:42 pm »

Tady to zacina vypadat spis jako na seznamce:o)
Par lidi bude tenhle Ct 26.3. tady: http://www.kulissenfieber.de/
Tak zkuste prijit a uvidite.
Zaznamenáno
Arthas
Host
« Odpověď #13 : Květen 07, 2009, 12:38:03 pm »

Uz tady ziji dost dlouho a musim rici, ze se mi porad jeste styska. Rad bych si obcas s nekym popovidal cesky. Jsem muz a j emi 51 let a nekousu. Takze kdo mate zajem, napiste a muzeme pokecat nebo si nekam zajit na sklenicku vina (jsem Moravak, pivo nepiji, je horke).
Zaznamenáno
ateira
Host
« Odpověď #14 : Červenec 21, 2009, 10:12:00 pm »

Ahojky  Mrknutí
bydlím v Berlíně a můžeme někdy zajít na kafčo a na procházku nebo něco zábavného podniknout. Je mi 35  Škleb  Pokud chceš, tak se ozvi na ateira[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München