Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 [2] 3 4   Dolů
 
Autor Téma: Mpu???  (Přečteno 318681 krát)
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #15 : Březen 02, 2015, 12:44:21 pm »

Ridicak v CZ ,,dalkovo robit,, nemuzes... Nejde to jako driv, ze si tam nemci prijeli udelat ridicak za par kacek a pak zase domu. Musis tam byt nahlasenej k pobytu minimalne 3 mesice. Potom te teprve nechaji delat CZ papiry.

Jinak pokud dostanes zakaz rizeni v DE, stahuje se podle me primo na tebe jako osobu a ne na cislo ridicaku. Takze je celkem jedno odkud papiry dostanes, otazka je jestli ti na to pri bezne kontrole prijdou. System propojeny je, ale co vsechno se overuje tot otazka.

Hranice je 1,6, takze myslim (a doufam) ze te MPU nemine!
Pokuta a moznost odneti svobody az na 5let pripadne dozivotne zni taky fajn...  ;-)

Jedno nebo dve piva se daji pochopit, i kdyz neverim tomu ze to neni na reakci poznat. Ale 1,7 promile + 160km/h po dalnici? Sorry ale to uz musis byt opravdu vypatlanej demen...



Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #16 : Březen 02, 2015, 12:50:13 pm »

mirasek24 co tutotemu zalozil si zasluzi iba jedno ,basu na tvrdo a at ho tam peke vezni poprohaneji...tenhle idiot jsi tu jeste zalozi temu a bude jse tu i tím vycgvalovat...


zobrat ti voicak na vzdy ty zmrde.deportaci okamzite ...zakat pristup a doma v čechách basa jak rikam...
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #17 : Březen 02, 2015, 03:24:10 pm »

Dojcland drz zobak a nebud arogantni! Ty jsi ten pravy co ma kazat o chlastu. Sam pijes jako duha.... A zpet k tematu. Proc by jsi si mel po ukonceni zakazu delat nekde druhy ridicak, kdyz ti ho jednoduse musi vratit?Co???? Ja ti chlape vubec nerozumim. Ted ridit nesmis a jiny legalni zpusob jak v nemecku ridit neexistuje. Ja ti dam jednu radu, prijmi to jak to je a pockej az ti uplyne zakaz rizeni a bud ty pitomce rad, ze jsi nekoho nezabil, protože kdyby jsi treba ublizil nekomu z mych blizkych, tak uz by te ani nestihli odsoudit.... Chybu udela kazdy, ale tohle byl umysl, protože jsi vedel, ze jsi nality. Nazdar.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #18 : Březen 02, 2015, 04:05:28 pm »

Ja som ten Co prosi o radu, neprisiel som tu, Aby som tu poucal o najnovsich vyhlaskach EU.  len pre Info... ked je odobrate Povolenie jazdit ( v mojom pripade na SK Vodicak) a pö uplynuti Sperre si Urobim Novy vodicak v inej EU Krajine (Napr. CZ,PL...) mozem legalne dalej jazdit aj na uzemi De. Nie je to moj vymysel, len sa mA to tyka Osobne, tak som Siel Do Hlbky... Je uplne zbytocne platit horibilne Sumy za skolenia , abstitnencie, samotne MPu v De. nebude easy dialkovo Robit vodicak v CZ , ale lepsie ako Zaplatit tu v De tisicky eur za höre uvedene a Nakoniec ani Ziadne Fahrerlaubnis nebude udelene...
Teď nevím - ptáš se, nebos chtěl sdělit svou praktickou zkušenost? Chvíli mi to přijde tak a chvíli tak.
Také jsi původně neřekl, že Ti ten řidičák sebrali na SK.

Pokud Ti ho sebrali na SK, tak podle mě po zákazu řízení můžeš v DE normálně řídit - Německo se o vypršelém cizím zákazu podle mě vůbec nedozví.
Nadále ale platí: v době zákazu můžeš mít cizích řidičáků kolik chceš, platí zákaz řízení a ty s nimi nesmíš řídit. Máš-li v Německu nařízenu MPU, nesmíš tu rovněž řídit i kdyby sis v jiné zemi udělal její řidičák.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #19 : Březen 02, 2015, 04:30:31 pm »

Až v německu něco provedeš, tak tě němci prolustrujou a máš na krku paragraf maření úředního rozhodnutí a na slovensku tě za to odstíhají. Stačí malá nehoda s účastí policie a jsi tam.... je to stejné jako být v čr v podmínce a v D se třeba někde porvat a v čr tě odsoudí a jdeš bručet. Já bych na to nespoléhal, že me nebudou lustrovat.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #20 : Březen 02, 2015, 09:10:26 pm »

Ja ti dam jednu radu, prijmi to jak to je a pockej az ti uplyne zakaz rizeni a bud ty pitomce rad, ze jsi nekoho nezabil, protože kdyby jsi treba ublizil nekomu z mych blizkych, tak uz by te ani nestihli odsoudit....

Mírni se.

Proto jsou tu soudy a spousta dalších lidí, aby nezaujatě ( s chladnou hlavou ) posoudili co a jak bylo.

Osobně jsem buď pro neomezenou rychlost, ale 0 promile alkoholu, nebo do 0,5 a nějaká horní hranice rychlosti.


vysvětlení MPU: http://de.wikipedia.org/wiki/Medizinisch-Psychologische_Untersuchung
( pozdě, ale přece. Toto vysvětlení mělo být už na začátku )
« Poslední změna: Březen 02, 2015, 09:44:44 pm od Lenke » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #21 : Březen 02, 2015, 09:54:11 pm »

Lenke v jaké profesi pracuješ a jak velké máš zkušenosti s řízením? Děkuji za odpověď. Pak to probereme hlouběji. A nevychovávej mě, nemám to rád. Až mi člověk, který je opilý zraní nebo usmrtí někoho z mých blízkých, tak mu bude zeměkoule malá.. Soudy si strč do zadku. Na ty já nevěřím. Nazdar.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #22 : Březen 02, 2015, 10:14:07 pm »

Lenke v jaké profesi pracuješ a jak velké máš zkušenosti s řízením? Děkuji za odpověď. Pak to probereme hlouběji. A nevychovávej mě, nemám to rád. Až mi člověk, který je opilý zraní nebo usmrtí někoho z mých blízkých, tak mu bude zeměkoule malá.. Soudy si strč do zadku. Na ty já nevěřím. Nazdar.

.... noooo, podle toho, jak sem  neco s podivnym jmenem Lenke vlitnulo teprve nedavno, a hned jeho prvni prispevky, aniz by vubec znalo osoby, na ktere reaguje, a aniz by vubec znalo souvislosti (napriklad ze jiz par mesicu, ne-li let se tu nekteri lide spolu bavi a maji mezi sebou uz davno jine vztahy, nez zpocatku, nevedel, proc nekdo reaguje ostreji protoze neznal minulost atd.), tak si myslím, že Lenke je takovej ten posledni spravedlivej mezi spravedlivejma. Ale taky je asi, chudinka, trosku ťululum, zejo...  Mrknutí
Porad poucuje, porad kazdymu rika, jak se ma chovat, porad se tu ze sebe snazi delat svatouska cnostnyho... A je to teda dost velika zabava  Smích

Tipovala bych ho na nejakyho chudaka zacinajciho farare ci velebnicka, kterej opustil seminar, rozhlizi se po svete, nema holku, nema kluka, opat uz nad nim nedrzi ruku, a tak se rozhlizi po svete, kam byl vypustenej, a protoze si nevi rady, tak tu placa  a umravnuje.  Smích
V kazdem prispevku ma nejprve mravnostni poucku a pote, a to jen nekdy, zacne mluvit k veci.  Smích

Nojo, nekdo se holt rad predvadi, jak je na vysi a timhle dodava svymu zakomplexovanymu sebevedomi zdani toho, ze ma uroven a je lepsi, na rozdil od tech, kteri sem piseme a pravdepodobne jsme jen prach u jeho nohou  Smích  Smích Smích

Taky to je mozna nejakej 14-ti letej pubertak, kterej se v zivote teprve hleda, nevi, kam poradne patri a taky podle toho ty jeho nazory vypadaji  Smích
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #23 : Březen 02, 2015, 10:19:36 pm »

Hair já tě prostě žeru, ty jsi můj člověk!!!!!  Škleb Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #24 : Březen 03, 2015, 11:55:37 am »

Lenke v jaké profesi pracuješ a jak velké máš zkušenosti s řízením? Děkuji za odpověď. Pak to probereme hlouběji. A nevychovávej mě, nemám to rád. Až mi člověk, který je opilý zraní nebo usmrtí někoho z mých blízkých, tak mu bude zeměkoule malá.. Soudy si strč do zadku. Na ty já nevěřím. Nazdar.

Na soudy také nevěřím, proto jim předcházím ( aby k tomu nedošlo ).

Jistě, "střelce" na dálnici nemůžeme vyloučit, ale po dálnici / okresce / autem / autobusem nemusíme jet, můžme mít úplně jiný život. Takový klidnější, pokojnější, ne chamtivý, honit se za něčím, ... ( teď nemluvím o tobě, ale obecně o chvastounech, chamtivcích, honičích, bludařích - "Musím mít firmu / BMW X5 / RD v Itálii ! / natahnuté brčko / nastřelené vlasy / dítě ve 40, aby mě socky okolo nepomluvily, že jsem "socka" " atp. )


S řízením čeho ?   Škleb


Nevychovávám tě, jen nepřipustím, aby se tu rozmáhala slovanská tupost, ustrašenost a z toho agrese. ( Nebo naopak nacistický fanatismus - Übermenschen. )
V té se době nežije. Nikde. Ani v ČR, ani ve fóru. Zaplaťpámbu, že tady ( v D ) jsou lidé, kteří si opravují společnost, ve které žijí, neustále.
Ne jen že chamtí a zastrašují nebo na druhé straně poslouchají na slovo jako psi - to mluvím o českém myšlení.
Proto německá společnost vypadá tak, jak vypadá. Jediné, co ji vždy ničilo, byl nějaký "vůdce" - jeden, sám. A dneska chamtivost a prolhanost slabochů, kteří k tomu "vůdci" jen nahrávají. Jenže na to dojedou sami.

"Lenke v jaké profesi pracuješ a jak velké máš zkušenosti s řízením? Děkuji za odpověď."
Manipulativní otázka a vynucovaná odpověď. Proto ti na to neodpovím.
Až na to přijde čas, dovíš se to sám.

Navíc, je potřeba si dokazovat, kdo má delší ... ?  ;-)
Před hair a diddi určitě ne. A jahodě to přijde protivné.
Je lepší spolupracovat.
« Poslední změna: Březen 03, 2015, 12:44:50 pm od Lenke » Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #25 : Březen 03, 2015, 11:57:33 am »

Taky to je mozna nejakej 14-ti letej pubertak, kterej se v zivote teprve hleda, nevi, kam poradne patri a taky podle toho ty jeho nazory vypadaji

Anebo sedmdesátiletý děda, který se poprvé dostal k fóru, tak si pouští pusu na špacír.   Smích
« Poslední změna: Březen 03, 2015, 12:36:59 pm od Lenke » Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #26 : Březen 03, 2015, 12:35:33 pm »

.
« Poslední změna: Březen 03, 2015, 12:36:50 pm od Lenke » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #27 : Březen 03, 2015, 12:44:51 pm »

Taky to je mozna nejakej 14-ti letej pubertak, kterej se v zivote teprve hleda, nevi, kam poradne patri a taky podle toho ty jeho nazory vypadaji

Anebo sedmdesátiletý děda, který se poprvé dostal k fóru, tak si pouští pusu na špacír.   Smích

.. no ono je to v konecnem vysledku mozna jedno, je znamo, ze ve stari se clovek vraci pomalu zas do detstvi  Smích. Takze muze odpovidat oboji  Smích
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #28 : Březen 03, 2015, 12:51:51 pm »

hm este dobre ze toto diskusne forum ma funkciu zmeny starych prispevkov, vidim, ze poniektori to pouzivaju casto, ze tam potom nahodia len bodku haha
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #29 : Březen 03, 2015, 12:55:53 pm »

.

Ale Lenke, tos nemel mazat, to se mne libilo.  Škleb Na to by clovek totiz nemusel okolo psychologa ani projit, a presto by prisel na to, oc ti jde.

Jinak, soude dle se zvysujici frekvence prispevku, v nichz mas potrebu me zminovat, bych u tebe diagnostikovala akutni  Didditis, kdyz uz mam byt ten psycholog.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München