Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledáme kamaráda  (Přečteno 59749 krát)
vierka007



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Listopad 21, 2013, 10:29:17 am »

Dobry den,

Mám 5-ročného chlapčeka, bývame v Moosach. Nemecky Kubíček moc nevie, ale chodí do nemeckej školky. Našiel by sa niekto na kamaradenie a  hranie?

Dakujem

Viera
Zaznamenáno
Tery28



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Listopad 21, 2013, 07:07:36 pm »

Dobrý den.Má otázka se netýká zatím úplně vašeho inzerátu.Máme v plánu odjet do Mnichova v létě a mám také 5ti letého chlapečka a neumí německy.Jak to váš syn zvládá ve školce?docela se toho bojím Smutek děkuji za odpověď Tereza
Zaznamenáno
Cijuska



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Listopad 22, 2013, 08:42:55 am »

ahojte ak by ste sa chceli kamaradit tak my bydlime v burnntalu neviem ako daleko je to od vas ale mame tu mojho syna iba 3rocneho ale aj kamosku s holcickou ti je zase 9 ozvete se na cijuska[zavináč]gmail.com a pak si koukni ceskoslovenske snidane v giesingu tam byva vela deti roznaho veku pekny den
Zaznamenáno
vierka007



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Listopad 22, 2013, 11:24:54 am »

Kubíček to zvladol uplne v pohode, hoci si myslim, ze to muselo byt pre neho velmi narocne. Okrem pozdravov zatial nic nehovori, ale na ucitelky reaguje, hoci sa hra zatial vacsinou sam. Neplace a hovori, ze je to tam dobry. . . .  tak snad je :-) Ale doma mi rozprava: vies, co mami, mali sme v skolke obrazok slona a deti mu hovorili Elefant. tak snad nacitava :-) a jedneho dna prehovori :-)
Zaznamenáno
Tery28



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #4 : Listopad 23, 2013, 09:46:41 am »

Moc vám děkuji za informace.tak doufám, že to syn zvládne Úsměv
Zaznamenáno
peter74



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #5 : Leden 21, 2014, 01:24:24 pm »

Ahoj a iba kubicek hlada niekoho ale aj vierka?
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #6 : Leden 21, 2014, 08:41:53 pm »

Dobrý den.Má otázka se netýká zatím úplně vašeho inzerátu.Máme v plánu odjet do Mnichova v létě a mám také 5ti letého chlapečka a neumí německy.Jak to váš syn zvládá ve školce?docela se toho bojím Smutek děkuji za odpověď Tereza

Toho se neboj, děti to zvladaji velice dobre. Muzes mu už zkusit poustet nemecke pohadky, pak mu ten jazyk nebude uplne cizi.
Zaznamenáno
peter74



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #7 : Leden 25, 2014, 08:57:11 pm »

ahoj ,    hladas  kamarata len  pre   synceka  alebo  aj pre  seba   niekoho ?  pekny   tyzden   prajem
Zaznamenáno
joker



Karma: -8
Příspěvků: 122



« Odpověď #8 : Leden 25, 2014, 09:32:30 pm »

Dobry den,

Mám 5-ročného chlapčeka, bývame v Moosach. Nemecky Kubíček moc nevie, ale chodí do nemeckej školky. Našiel by sa niekto na kamaradenie a  hranie?

Peter74 čítaj pozorne a pomaly
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München