Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Holandske dane  (Přečteno 38313 krát)
garmani
Host
« : Listopad 04, 2013, 06:39:30 pm »

Vazeni priatelia,

dotazujem na vratenie dani cez TAXBACK.com Hněv
« Poslední změna: Leden 31, 2017, 09:51:10 am od garmani » Zaznamenáno
Janka86



Karma: 2
Příspěvků: 22


« Odpověď #1 : Listopad 05, 2013, 03:28:20 am »

Nepises, zda se nachazis jeste v Holandsku a nebo na Slovensku. A pres tuto spolecnost sis zazadal o vraceni dani?
Zaznamenáno
matko001



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Listopad 05, 2013, 10:29:40 am »

Na vratenie dani by mali byt 3 mesiace v pripade ze sa nieco nepokazi.
Ja som cakal 3 roky a mohlo to byt aj daleko viac nebyt mileho pana u nas na danovom co to obvolal a ponahanal.

Moj povodny poradca vyplnil formular M miesto N, alebo opacne a oni mi nedali vediet, ze je nieco zle - nahanat som to zacal az po roku od planovanej splatnosti. Nasledne to islo kamsi na oddelenie pre cudzincov a tam mali deadline 5 rokov, ale ze vacsinou to maju uz za 3.
Zaznamenáno
garmani
Host
« Odpověď #3 : Listopad 06, 2013, 05:50:19 pm »

Nepises, zda se nachazis jeste v Holandsku a nebo na Slovensku. A pres tuto spolecnost sis zazadal o vraceni dani?

som na slovensku je v tom nejaky rozdiel ?
Zaznamenáno
garmani
Host
« Odpověď #4 : Listopad 06, 2013, 05:51:49 pm »

z
« Poslední změna: Listopad 06, 2013, 05:53:07 pm od garmani » Zaznamenáno
garmani
Host
« Odpověď #5 : Listopad 06, 2013, 05:53:41 pm »

Na vratenie dani by mali byt 3 mesiace v pripade ze sa nieco nepokazi.
Ja som cakal 3 roky a mohlo to byt aj daleko viac nebyt mileho pana u nas na danovom co to obvolal a ponahanal.

Moj povodny poradca vyplnil formular M miesto N, alebo opacne a oni mi nedali vediet, ze je nieco zle - nahanat som to zacal az po roku od planovanej splatnosti. Nasledne to islo kamsi na oddelenie pre cudzincov a tam mali deadline 5 rokov, ale ze vacsinou to maju uz za 3.


vedel by si mi v tomto smere pomoct to ponahanat?

prosim skus mi napisat do mailu garmani[at]operamail.com

dakujem pekne
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München