Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: podporim forum finančne, ak sa urobí poriadok s istými prispievateľmi  (Přečteno 24518 krát)
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« : Říjen 06, 2013, 10:36:31 am »

Raz tu bola nejaká výzva na finančnú podporu tohto webu, som ochotna prspiet, ale v tomto pripade za podmnienky, že sa urobí poriadok s ľudmi ako dominik, čo ma tu (a možno aj iných nechutne urážajú)
Písať mi, že som bez chlapa a potrebovala by som si vrznúť, je naozaj tá najnižšia úroveň a myslím, že nepatrí na toto forum, ktoré bolo založené s iným účelom a aj by ho možno splnalo, keby isti prispievatelia sa trochu krotili.
Takisto žiadam verejne, aby prispievatelovi dominik bol zabraneny pristup na forum alebo aby bol aspon varovany, z jedneho takeho fora som odisla, kde amini nijako nezasahuju a uz tam nechce chodit ziadny slusny clovek, pretoze hulvati ako dominik tam maju navrch.
Nerada by som odchadzala aj odtialto.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München