Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám jakoukoli práci - mám MSc. z VU Amsterdam - několikaletá praxe v MKTngu  (Přečteno 40955 krát)
tcgermany



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Srpen 25, 2013, 06:56:55 pm »

Ahoj, je mi 24, mám Bc. z VSE (podnikohospodarska fakulta), rozstudovaneho Ing. (opět podniko) se zakončenou specializací Z marketingu a čestvě dokončený MSc. z Amsterdamu. Mluvím výborně anglicky, ale německy tak A1.

Hledám jakoukoli práci, která by mi dovolila pokrýt náklady na žití a kurzy němčiny. Chci se rychle naučit německy. Praxi mám v marketingu, na startup scéně a v grafice/fotografii.

Věděli byste o něčem?

Díky, moc by mi to pomohlo. Jakub
Zaznamenáno
kaci38



Karma: 1
Příspěvků: 22


« Odpověď #1 : Srpen 25, 2013, 08:11:17 pm »

Ahoj, skus http://berlinstartupjobs.com alebo pozri stranky venture village kde je mnoho clankov a startupoch vygoogli si ich stranky a napis im
Zaznamenáno
tcgermany



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Září 30, 2013, 03:12:36 pm »

Tak sem nasel svůj internshipu.

Chtěl bych se Vás zeptat, jestli byste věděli jak na úkony spojené s novou prací v německu.

Rekapitulace mojí stiduace: Jsem stále studentem zahraniční vysoké školy, ale státní sociální a zdravotní platím VZP v ČR. Jako student se o to nemusím starat až do června přístího roku. Můj internship je placený € 600 hruhého za měsíc. V německu budu mít byt, takže velké téma ubytování, o to se zatím teď nemusím starat. Internship je na 3 měsíce s tím, že si mě tam pravděpodobně nechají na plný pracovní úvazek po jeho skončení.

 - Dokázal byste mi někdo prosím poradit, co všechny bych si měl ohlídat před tím než odjedu?
 - Co bych si měl zařídit po příjezdu?

Koukal sem tady na fóru, ale je tady moc informací a nevyznám se v tom.

Doufám, že mátě někdo zkušenost s internship.

Budu se těšit na vaše odpovědi.

Jakub
Zaznamenáno
kaci38



Karma: 1
Příspěvků: 22


« Odpověď #3 : Září 30, 2013, 07:29:11 pm »


Rekapitulace mojí stiduace: Jsem stále studentem zahraniční vysoké školy, ale státní sociální a zdravotní platím VZP v ČR. Jako student se o to nemusím starat až do června přístího roku. Můj internship je placený € 600 hruhého za měsíc.

To bol aj moj pripad. Bol som student zapisany na Uni v CR. Kedze zarabas viac ako 450 budes musiet platit poistenie v Nemecku. Zopar ludi mi povedalo a na tomto fore som cital ze ked si poisteni v CR nemusis sa poistit v D staci ti poistenie z CR plus potvrdenie od nemeckej krankenkasse. Ked som topovedal u nas na HR, povedali ze sa to neda, v poistovniach (TK a AOK) povedali ze sa to tiez neda. Tak som som musel poistit tu aj ked som bol student v CR pretoze som zarabal viac ako 450.

Takze sa budes musiet zrejme poistit v D, co znamena ze zo 600 brutto je cca 450 netto....

Inak co vsetko budes potrebovat najdes na fore, vyhybaj sa vlaknam kde pisu hari jahoda a  milda tam sa aj tak nic nedozvies ale aspon sa pobavis.
Zaznamenáno
dominikaGazi



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Říjen 07, 2013, 03:06:22 pm »

Ahoj Jakub,

Mme ponuku ako Customer Care v Berline, podmienky vediet anglicky a cesky alebo slovensky.

Ak mas zaujem zasli zivotopis na lukas.gazi[zavináč]web.de

Alebo ak chces blizsie info tak radi poskytneme.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München