Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en

Stran: 1 ... 6 7 8 9 10 [11]   Dolů

Autor Téma: K placení KFZ Steuer není potřeba německé SPZ  (Přečteno 327013 krát)
chesburger

« Odpověď #150 : Duben 27, 2018, 07:34:21 pm »

Dobry vecer vsem,

takte jak jsem zde uvedl, ze pokud mame 2 trvala bydliste, ze to neni potreba auto prihlasovat, tak to neni nakonec pravda. Urednice se zmylila.

Nakonec to vse dopadlo tak, ze mi odrecitovali paragrafy toho se tykajici a take, ze nekdy doslo i ke zmenam. Takze jsem auto tadyza 2 hod i s STK prihlasil na DE SPZ a mam pokoj. Pojisteni na auto u Huk Coburg. Byl jsem prekvapen jakou mi udelali nabidku. POV+HAV na rok 860Eur.

Toto je zkusenost z Schleswig - Holstynska. A dovolim si jen upresnit, ze doposud jsem se nesetkal s prisnejsim Budeslandem, kde se vse dela jen dle predpisu.

Jinak vsem co se tomuto meli stesti vyhnout preji stesti a tem ktere to ceka pevne nervy.
Zaznamenáno
jel1

« Odpověď #151 : Duben 27, 2018, 09:32:15 pm »

tak odpovida to tomu predpisu co jsem citoval.... nevim jestli to je tam prisnejsi a oproti Tobe je to ferove...... plati to totiz vsude, jenz nekde to nechaji projit ale je to pak Tvuj problem...... ono se tomu da vyhnout jen na cas a je to pak takova casova bomba. Koneckoncu dobre reseni...
Zaznamenáno
rudo

« Odpověď #152 : Duben 28, 2018, 07:56:33 am »

Chesburger - vidis, preto som sa vyssie pytal na zakon ... ano, aj uradnici sa mylia ;-)
Zaznamenáno
chesburger

« Odpověď #153 : Duben 28, 2018, 10:19:22 am »

Presne tak jak pisete. Konecne jsem klidnejsi.

Na co se ale opravdu tesim je to az pojedu domu a zas nejaky Nasinec na me bude vymrzovat jako se mi to uz stalo abudu ho moci nasi matercinou uklidnit Škleb Škleb Škleb

Jinak pro zajimavost:

STK 104 - TUV Nord
Buro - 41,60
SPZ - 38

Co se tyce pojisteni, jak jsem psal vyse. Takze spokojenost.

Asi bych vsem doporucil po sve zkusenosti nic neodkladat a udelat vse jak ma byt a nevymyslet ruzne klicky, ale zvazit si to musi kazdy sam.

Preji pekny vikend
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 6 7 8 9 10 [11]   Nahoru

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2013
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Odkazy | englisch am pc lernen | schwedisch am pc lernen | italienisch am pc lernen | französisch lernen | türkisch am pc lernen | serbisch am pc lernen | amerikanisches englisch lernen | polnisch am pc lernen | tschechisch am pc lernen | portugiesisch am pc lernen | chinesisch am pc lernen | finnisch am pc lernen | kroatisch am pc lernen | dänisch am pc lernen | niederländisch am pc lernen | deutsch als fremdsprache lernen | russisch am pc lernen | amerikanisches englisch am pc lernen | spanisch am pc lernen | ungarisch am pc lernen |