Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: rozvod..separation  (Přečteno 78392 krát)
Renata74



Karma: 0
Příspěvků: 14


« : Květen 24, 2013, 12:34:03 pm »

ma nekdo zkusenosti jak je to s rozvodem ve svycarsku. lepe receno manzel pozadal o oddeleni a me by zajimalo jestli me musi zabezpecit financne a ohledne bydleni...take mame syna tak komu pujde do pece..
Zaznamenáno
katka.ch



Karma: 1
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Červen 03, 2013, 09:24:04 am »

Ahoj Renato,
tak nevim jak to presne je, ale urcite se informuj, nevim odkud jsi, ale napr. v St. Gallenu je myslim jednou za mesic ci vickrat, ve vecernich hodinach pravnicka poradna zadarmo. Jinak si vezmi telefonni knihu a podivej se i na telefony jako poradny, ci zenske domy, kde ti urcite poradi jak to bude pokracovat. Asi ve vetsine pripadu dite zustane u matky a pokud nezijes s novym pritelem a staras se o dite, pak by ti po rozvodu platil i  na dite i na tebe. Ale zjisti si to presne. At to zvladnes, hodne sily.
Zaznamenáno
Renata74



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #2 : Červen 03, 2013, 02:00:46 pm »

ja jsem canton Fribourg ale dekuji moc za informace
Zaznamenáno
blueypno



Karma: 0
Příspěvků: 16



« Odpověď #3 : Červen 03, 2013, 09:58:36 pm »

ahoj, ja jsem se rozvadela pred 15 lety ve Fribourgu.
zasla jsem napred na Jugendamt - tam bylo urychlene vyrizeno vyzivne na dite - protoze o neho jde v prvnim pripade. Potom mi tam byl doporucen advokat - byl pro me zdarma. Studovala jsem tenkrat, mela jsem dite a nezili jsme si nad pomery  Úsměv.
Soud probehl celkem rychle - dohodli jsme se kde budou deti a ex-manzel dostal napareny alimenty a bylo to. Dokud se nedohodnete, tak o to dyl se to bude prodluzovat.
preji pevne nervy

Zaznamenáno
Renata74



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #4 : Červen 04, 2013, 07:51:31 am »

dekuji moc za odpovedy....ja mam schuzku s kuratorem pro maleho pristi tyden..SEJ...manzel se se mnou hada o maleho, ja jsem bez prace jelikoz jsem pracovala s manzelem mame farmu...byla jsem v domacnosti...manzel se ohani tim ze ma velkou rodinu...sestry a ze maly bude u jeho rodiny. Snad mi ten curator schvali ze muzu bejt ja s malym nekde zenskych domech nebo manzel bude muset platit byt...uz jsem 3 mesice bez maleho jelikoz jsem v nemocnici. Manzel si nad pomery nezije ale doufam ze jsou tu zakony ze mama ma bejt s ditem a ne ze dite ma bejt s tetama. opravdu dekuji za kazdou odpoved
Zaznamenáno
Ariela



Karma: 0
Příspěvků: 5



« Odpověď #5 : Červen 21, 2013, 07:50:05 pm »

Renatko,
nasla jsem dnes nahodou odkaz na Cz advokaty v CH. Za dotaz pres telefon nikdo nic neda. Hodne stesti Katka

http://www.zuzak.ch/
Zaznamenáno
Renata74



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #6 : Červenec 04, 2013, 12:49:29 pm »

dekuji...tomu ja uz volala...
Zaznamenáno
Kvitek111



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #7 : Červen 03, 2017, 12:45:19 pm »


Renatko,
Muzu doporuzit moji advokatku Stanislava Wittibschlager v CH, curychu. Ma webovi stranky http://www.advokat-svycarsko.cz
S pozdravem Petra
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München