Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prace, prace, zase ta prace :)  (Přečteno 41527 krát)
Kapacita



Karma: -1
Příspěvků: 13


« : Duben 24, 2013, 07:20:15 pm »

Ahojky, shanim praci a doufam, ze nekdo z krajanu prijde s poradnou nabidkou Úsměv Nemecky umim perfektne, rada bych praci v officu, nebo vyuka anglictiny. Diky za tipy.
Zaznamenáno
TOMDIGITAL.TV



Karma: 1
Příspěvků: 13


CZ-SK-DE-SAT TV


« Odpověď #1 : Květen 01, 2013, 05:14:05 pm »

tak když umíš tak perfektně jazyky tak kde je chyba  Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí
vím o práci ale to není v officu ale v restauraci ale myslím že to není to pravé pro tebe
odkud jsi jinak ??
Zaznamenáno
Kapacita



Karma: -1
Příspěvků: 13


« Odpověď #2 : Květen 02, 2013, 07:06:52 am »

Stuttgart. Jeste jsem v Nemecku nepracovala, tak nejak nevim, kde zacit hledat. A doufala jsem, ze treba nekdo nekoho zna, kdo o necem vi... jak se rika, po 'znamostech' to jde lip. A taky jsem doufala, ze treba budu moci nekde uplatnit cestinu.  Prace v restauraci bych brala jen v opravdovem zoufalstvi, ale stejne diky za reakci  Úsměv
« Poslední změna: Květen 02, 2013, 07:08:53 am od Kapacita » Zaznamenáno
TOMDIGITAL.TV



Karma: 1
Příspěvků: 13


CZ-SK-DE-SAT TV


« Odpověď #3 : Květen 03, 2013, 09:38:24 pm »

JEŠTĚ SE TI MŮŽU ZEPTAGT U MĚ V PRÁCI KABEL BW JE TO PRACE NA TEL A NA PC KDYŽ TAK MI ZAVOLEJ NEŽ SE BUDU PTÁT ABYCH NĚCO ZJISTIL O TOBĚ PRO MĚ  ALE VÍM ŽE OFFICE JE NĚKDE U STUTTGARTU
TOMÁŠ 015737722626
JÁ TO O POSÍLÁNÍ MAILŮ PLANOVÁNÍ PRÁCE PRO NÁS JAKO TECHNIKY A VYŘOZOVANÍ PODROBNOSTÍ SE ZÁKAZNÍKY 
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München