Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hledám překladatele-ku na telefonu  (Přečteno 32122 krát)
TOMDIGITAL.TV



Karma: 1
Příspěvků: 13


CZ-SK-DE-SAT TV


« : Březen 20, 2013, 07:28:04 pm »

Hledam někoho kdyby byl ochotný po mobilu sem tam překládat cz-de a obráceně jedná se o pár minut někdy nabízím odměnu více info o co jde zdělím po tel. 017687849935 kdoby měl zájem tak mi zavolej te Tomas není to nic moc složitého ale hodně by mě to pomohlo ted když jsem tu nový jen se jedná o to abych mohl kdykoliv zavolat mezi 8-20hod kdybych měl problem větší s komunikací se zákazníky děkuji za odpovědi kdoby měl zájem - nechci to zadarmo odměna jásná na učet třeba nebo paypal
« Poslední změna: Březen 20, 2013, 07:30:20 pm od TOMDIGITAL.TV » Zaznamenáno
Chapefm
Host
« Odpověď #1 : Květen 23, 2013, 09:18:58 pm »

Ahoj,
muzes se mi ozvat na chapefm(at)seznam.cz ?
pokousel jsem se ti dneska poslat mail a PM pres tyhle stranky, ale mail nesel a PM se mi ani neukazala v odeslanych.
za a ohledne prace u vas v kanclu pro mou zenu, za B ohledne prechodu od tmobilu k vam, jeste mi u Tmobilu bezi smlouva tak hledam moznost jak to ukoncit

Diky Chape
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München