Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Najde se prosím někdo ještě kdo by pomohl nebo dal typ na práci v Liverpoolu?  (Přečteno 21622 krát)
MILIMILI555



Karma: 1
Příspěvků: 33


« : Březen 04, 2013, 01:36:12 pm »

Prosím moc prosím hodné lidičky co pracují v Liverpolu v nějakém skladě nebo kde se balí oblečení a tomu věci podobné kde nepotřebuji angličtinu.Rád se jí naučím a chtěl bych tam už zůstat nelíbí se m i tady v ČR mám rodinu o kterou jse chci starat a né být věčně bez práce a říkat svoji dceři že nemám peníze že jí nic nekoupím,tohle mě trápí nejvíce.Jsem úplně na dně beru i prášky už na sklidnění ale už se to lepší mám zase chuť do života a snažím se za každou cenu něco najít jenže tady v ČR to nejde.Vím že vás asi tento příběh co píšu nikoho nezajímá ale budu rád za každou práci opravdu rád chodím do práce a když něco chci udělám to.Děkuji všem opravdu za každý typ nebo i sehnání práce v které pracujete. Email:mkaviak[zavináč]seznam.ct nebo tel:+42723000534 volejte kdykoliv pište kdykoliv.EXISTUJE HODNÝ ČLOVĚK JĚŠTĚ?
Zaznamenáno
MILIMILI555



Karma: 1
Příspěvků: 33


« Odpověď #1 : Březen 04, 2013, 01:37:46 pm »

špatně napsané EMAIL:mkaviak[zavináč]seznam.cz nebo tel:+420723000534
Zaznamenáno
MILIMILI555



Karma: 1
Příspěvků: 33


« Odpověď #2 : Březen 06, 2013, 04:45:32 pm »

Prosím pomůže mi někdo?.Nenajde se opravdu někdo kdo by my pomohl  Jsem v rozpacích Jsem v rozpacích   prosím o pomoc
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München