Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nejde niekto na pivec? Scheveningen Den Haag  (Přečteno 55968 krát)
nadia



Karma: 1
Příspěvků: 4



« : Únor 12, 2013, 08:42:48 pm »

olaa,

Ak mate niekto chut ist na pifko, alebo kafco v Den Haagu budem happy Mrknutí
Napiste...
mam pocit ze je tu nejako mrtvo  Nevím co si myslet/Nerozhodný ...alebo niesom na spravnej stranke, alebo neviem tuto stranku pouzivat?
nadia
Zaznamenáno
Marthy.Z



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Únor 17, 2013, 11:56:43 am »

Nazdarek, radi zajdeme na pivec Úsměv Bydlime od vas kousek. Ozvy se na 0649983925 Martin a Silva.
Zaznamenáno
TheDanaClark



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Duben 16, 2013, 08:57:16 am »

Ahoj,

ja urcite uvitam nejakou spolecnost a pivko. Bydlim sice ve Schiedamu, ale muzu za tebou zajet. Neni to tak daleko. Pokud bys mela zajem, tak mi pisni na e-mail d.baudysova[zavináč]atlas.cz

Dana
Zaznamenáno
majkl_nl



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Červen 07, 2013, 02:31:40 pm »

JA sa tu v tom Haagu tiez nudim ako Kon Úsměv tak by som rad zasiel na pivo a kam chodite . Kedysi sa chodilo do Koaly na sceveninngene teraz ?
Zaznamenáno
IvaVanD



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Červen 17, 2013, 01:17:27 pm »

ahoj vsem
jsem v Holandsku pomerne kratkou dobu, rozkoukavam se a objevila jsem tyto stranky.
Bydlime s pritelem take v Scheveningen(u) a urcite bych rada zasla na drink a nasla tu nove pratele.
Tak jestli se kona nejaka akce, rada se pridam.
Iva
Zaznamenáno
adope



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #5 : Červenec 11, 2013, 06:27:47 am »

plati tie pivko ešte Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München