Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Studium na vysoke skole uroven nj  (Přečteno 31997 krát)
Denous



Karma: 1
Příspěvků: 27


« : Leden 04, 2013, 04:58:24 pm »

Ahojky,

Rada bych se zeptala tech co uz tady ziji nejaky ten ,,patek,,zda nevite jakou min.uroven nj potrebujete na to,aby vas vzali na VYSOKOU SKOLU popripadne do nejakeho rekvalifikacniho kurzu.

Diky za odpoved

Denisa
Zaznamenáno
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #1 : Leden 06, 2013, 09:30:44 am »

Ja osobne potrebovala na KV a na dalsi weiterbildung minimalne C1 diplom nebo udelat jejich "prijimaci" zkousky z nemciny. Ale ono zalezi jakym smerem se chces vydat, pokud nekam do kanclu potrebujes nemcinu bezpodminecne, jinym smerem myslim, ze takove vysoke pozadavky na nemcinu asi nejsou.
Kdyz sem se zajimala o tom, dodelat si tu vejsku, byl tam pozadavek take minimalne C1 a aby te vzali bez problemu, musela bych byt prijata na nejakou vejsku v CR a to dolozit. Ale to bylo v roce 2010, s tim prijetim v CR, jestli to tak stale je netusim.
Nejlepsi je ale prostudovat stranky pripadne skoly kam chces, tam to vse vetsinou stoji, co maji za pozadavky pro cizince.
Me bylo treba pri mem nynejsim weiterbildung v jedne skole receno, ze to delat nemuzu, protoze nemam dostatek pracovni praxe v CH a nechteli se se mnou ani bavit. Sla sem se zeptat do jine skoly, ti si nebyli jisti, tak se ptali primo tam, kde se delaj zaverecny zkousky a tam kde stanovili podminky k "prijeti" a ti mi rekli, ze jim nezalezi, kde ma clovek praxi, ale ze ji proste ma. Hodne oboru co se tyce weiterbildung pozaduje x-letou praxi primo v dannem oboru nebo v podobnem. Je to docela kolikrat na ... kdyz se chce clovek lip kvalifikovat a kvuli chybejici praxi v oboru nemuze.
Pak jsou jeste rekvalifikacni kurzy od RAV, ale co tam je za podminky netusim. Jednou jsem se chtela nechat poradit a jelikoz jsem nebyla nezamestnana a musela bych se stejne prihlasit jako nezamestnana a vyplnit ty haldy papiru, tak jsem to nechala byt.
Zaznamenáno
Denous



Karma: 1
Příspěvků: 27


« Odpověď #2 : Leden 07, 2013, 08:00:50 pm »

Ahojky,

Dekuji moc za odpoved.Moc si me nepotesila,ale na druhou stranu mi bylo jasny,ze to nebude tak snadne:-( Ano jde mi o praci v kancelari.Praxi v danem oboru(finance)mam 3 roky.Zkusim se spojit jeste s nejakym personalistou zda by mi neporadil co pro me bude nejvyhodnejsi nerada bych vystudovala nejaky obor a pak treba zjistila,ze na trhu prace neni moc pozic.

Mej se fajn Úsměv
Zaznamenáno
Denous



Karma: 1
Příspěvků: 27


« Odpověď #3 : Leden 07, 2013, 08:05:16 pm »

Pokud tedy vubec bude mozne na nejakou skolu nastoupit:-) Spis me to zajimalomco se uroven jazyka tyce nekdo rika B1,ale to mi prijde jako nizky level na studium jazyka i kdyz znam lidi co zacali studovat vysokou bez jazyka v zahranici a dali to,ale zalezi na zemi atd....
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München