Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kultura - co se vam libilo nebo nelibilo  (Přečteno 30570 krát)
Loren



Karma: 2
Příspěvků: 33

Honza (Loren)


« : Červenec 06, 2005, 04:40:07 pm »

Vidim, ze zde vzniklo docela dobre forum.
Skoda jeste, ze pod "Berichte" nejsou zadne kategorie (treba kultura, sport, tipy na hospody...), kam by se daly psat nejake "Kurzberichte". Tak zkusim jako "test" napsat neco kratkeho sem:
 
Nas "stare psy" potesil napriklad koncert BLACK SABBATH v olympijske hale. Byli v dobre forme, hrali same "stare pecky", Ozzy skakal jako za mlada, nalada byla asi jako (si predstavuju)1969.
Bylo skoro plno, kupodivu nejen "lidi prez 40", ale i dost mladych. Skoro jako uniforma: prevazne cerne dziny a cerne triko, lidi sympatický.
Docela rad jsem koncert videl v Nemecku (v Praze byli pak taky), protoze jsem mel pocit: "kdyz tady tolik sympatickych lidi sjednoti zdrava rockova hudba, tak to musi ten narod mit zdrave jadro  a die Rechtsradikaler nemuzeme brat jako neco pro Nemecko typickeho" Citil jsem, ze Nemci jsou vpodstate jako my. Nekdy to doma (v Praze) totiz musim leckomu vysvetlovat -leckdo si totiz mysli, ze Nemci jsou vpdstate prevazne "krank".

Honza,  Schwabing
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Červenec 08, 2005, 11:42:49 am »

Dobře, díky moc za tip!!! Udělám v Berichte nějaké nové kategorie  Úsměv
Kdyby tě napadly ještě nějaké zajímavé kategorie, tak dej prosím vědět  Mrknutí
« Poslední změna: Červenec 08, 2005, 11:49:51 am od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München