Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Co Vas opravdu silene tady ve Swiss stve???  (Přečteno 186025 krát)
Harratko



Karma: 4
Příspěvků: 65



WWW
« Odpověď #15 : Listopad 26, 2012, 09:13:16 pm »

ja si porad nejak nemuzu zvyknout na to,ze v nedeli nejsou otevreny nakupni centra. v CR jsme veskery nakupy resila v nedeli, takze se mi dodneska stava, ze nenakoupim a v nedlei rano nemam ani chleba a musim na benzinku Smích
Zaznamenáno
Tomaso



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #16 : Listopad 28, 2012, 01:16:38 pm »

Zdravím všechny krajany
Nevím jakou máte zkušenost, ale když si dávam panáka tak většinou ho podávaj nechlazený, místní holky si daj rády vodku nebo tequilu já taky nebo jágra a oni to nalejou do  teplýho panáka přímo z baru. Prý at si tam dám led, jak mám proboha narvat do malýho panáka led , a navíc pít to naředený ledem ve velký to není ono, Maj tu nejlepší swiss hotel managemt school a neumí ani základ co se tam proboha učí!!!! Krome ZH a Baselu ten zbytek je proste totální vesnice tady !!!!
Na co chtej nalákat ty turisty na hotel za 150CHF bez snídaně??!!! At nebrečej ,že jim tu nejezdej.
Zaznamenáno
loupeznik



Karma: 0
Příspěvků: 55


« Odpověď #17 : Listopad 28, 2012, 02:20:02 pm »

Panák je sice třeba nechlazený, na druhou stranu - na rozdíl od jistého nejmenovaného středoevropského kocourkova - máš víceméně jistotu, co v něm je.
Zaznamenáno
Tomaso



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #18 : Listopad 28, 2012, 03:03:18 pm »

V obou přípádech pomůže mít v zásobě doma v lednici posichrovanou láhev čísté vodky  v tvojem případe jako protijed, a v druhém na spravení chuti Úsměv
Jasně to co se stalo v  czech bylo jen  snad okrajový a zřejmě to muselo příjít za flákaní práce celníku, to samé jak tady po zrušení šenhgenu přibylo kriminality, a pořád to nezvládaj.. Jinak k otrave,loni se v Nemecku otrávilo a zemřelo přes 30 lidí na nějaké klíčky jestli jsi zaregistroval, tam to nylo horší nevědelí , z čeho je nákaza. Jinak mě štve, že místni chlamptaj malý pivo skoro hodinu, venku hrajou machry a tady škudlí.
Zaznamenáno
Stone



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #19 : Listopad 28, 2012, 09:44:15 pm »

ja si porad nejak nemuzu zvyknout na to,ze v nedeli nejsou otevreny nakupni centra. v CR jsme veskery nakupy resila v nedeli, takze se mi dodneska stava, ze nenakoupim a v nedlei rano nemam ani chleba a musim na benzinku Smích
Ja jsem na tom uplne stejne  Úsměv
Zaznamenáno
Bibinka



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #20 : Říjen 28, 2014, 10:25:25 pm »

Mě nejvíce štve jak je tu draho, vic poplatků nez čék vidělá dožírá mě totalně Bilag-kosten, není spolehnutí na nikoho neustalé dohledávání věcí s dopisů žádný sekretariát nedokaže pracovat spolehlivě...
Zaznamenáno
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #21 : Říjen 29, 2014, 12:24:00 pm »

Bibinka, v CR musis take platit televizni poplatky, neni to nic nenormalniho.  Mrknutí
Zaznamenáno
figaro



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #22 : Září 13, 2015, 03:33:36 pm »

Ze zacatku se mi libilo,jak jsou tu prijemni. O to vic me stve zjisteni,jak jsou falesni,jsou jako chameleoni a taky rasisti. A taky potrebuji vsechno vedet spioooni. Neprijde mi normalni,ze majitel bytu vi, kdy mam dovolenou treba. Tak asi tak. V CR clovek taky potka fales,ale ne na kazdym rohu a tak dokonalou.
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #23 : Prosinec 07, 2018, 06:42:52 am »

Nežila som síce vo Švajčiarsku, ale mám odtiaľ kamošov, rodených Švajčiarov, a ti sa sťažujú, aké je tam všetko drahé! Čo mne osobne vadí, je Schwitzerdutsch, rozumiete tomu niekto?
Zaznamenáno
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #24 : Prosinec 20, 2018, 07:25:39 am »

Dialektu rozumime a nekteri z nas jim i mluvi.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München