Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kreditkarty  (Přečteno 33793 krát)
Denous



Karma: 1
Příspěvků: 27


« : Srpen 28, 2012, 08:52:43 pm »

Ahoj ,

Pracuji ve Swiss a presto ze mam pracovni smlouvu na dobu neurcitou dostal jsem diky "ventilanschluss" bewilligung L jen na rok, coz je hodne omezujici.
Potrebuji Platebni kartu Embasovanou jako je VISA nebo Masterkard ,ale v Credit Suisse mi rekli ,ze musim mit povoleni typu B. Potrebuji jen kartu , zadny kontokorent nebo debet...

Poradi mi nekdo kam jit nebo nejakou dobrou radu?

Predem dekuji.

Martin
Zaznamenáno
ddruzka



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #1 : Srpen 28, 2012, 08:59:47 pm »

Ahoj,

zkus svoji banku,kde mas ucet. Nebo pak Migros ci Coop. Musis klasicky vyplnit, kde pracujes a kolik cini Tvuj rocni hruby prijem. Zadosti o kreditku najdes v kazdem Migrosu ci Coopu. Ja mam Migros neb nabizi kartu zdarma. Hodne stesti.
Zaznamenáno
hokejista



Karma: 0
Příspěvků: 23


« Odpověď #2 : Srpen 31, 2012, 07:27:58 pm »

Bez do ubs,vše na rok zdarma,potřebuješ jen pas.toť vše.
Zaznamenáno
Denous



Karma: 1
Příspěvků: 27


« Odpověď #3 : Září 01, 2012, 09:34:35 am »

Na konec by jsem rad doporucil UBS jak jsem dostal radou, nejlepsi jednani a sluzby jsou skvele.

Dekuji to : Hokejista
« Poslední změna: Září 23, 2012, 09:06:19 pm od Denous » Zaznamenáno
Honey83ize



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #4 : Říjen 16, 2013, 11:45:23 am »

Ahoj, můžu si účet v bance a kreditní kartu zřídit oproti doložení pasu, i když pracuji ve Švýcarsku jako au-pair?
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München