Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: zrusenie trvaleho pobytu pred odchodom do NL?  (Přečteno 24507 krát)
olina.a.



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Květen 26, 2012, 02:02:48 pm »

Ahojte, chcela by som sa spytat ludi, ktori odisli do NL byvat na isty cas (minimalne rok), ci pred odchodom zo SVK rusili  trvaly pobyt. Na obecnom urade v NL mi bolo povedane, ze ak sa chcem u nich zaregistrovat, musim mat doklad o zruseni mojho terajsieho trvaleho pobytu na SVK. Nechce sa mi velmi verit, ze vsetci ludia, ktori odchadzaju za pracou, robia taketo kroky. Ake mate vy skusenosti, resp ako ste riesili registrovanie v NL?  Mate zravotne poistenie aj v NL aj na SVK alebo uz len v NL?
Vdaka za odpovede.
Zaznamenáno
snoow



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #1 : Červen 29, 2012, 09:39:10 pm »

ahoj je to tak. Pokud chceš v NL mít trvalé bydliště tak se musíš ze svého dočasného TB odhlásit ale je to jen pokud v NL trvalé bydliště potřebuješ.Pokud se chceš nahlásit jen na dobu určitou tak toto není nutné. Já jsem toto musel udělat protože jsem v NL na trvalo a žádal jsem bytový úřad o byt.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München