Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Seznamení - Clervaux  (Přečteno 135071 krát)
Petr1
Host
« Odpověď #15 : Červen 21, 2007, 08:00:00 am »

Neprehanis? Myslim, ze kvalitni ceskou kuchyn je problem najit i v Cechach.
Ale jinak si myslim, ze jako projekt to neni spatny.
Zaznamenáno
Marta1
Host
« Odpověď #16 : Srpen 30, 2007, 03:08:54 pm »

Ahoj,

bohuzel jsem si precetla tvou otázku dnes cirou náhodou. Jak se na to dívam? Jak jiste vís, je podnikání vsude na svete urcité riziko. Já tady mám restauraci, ale podávat jen Ceské speciality, tak na to bych si netroufala. Sice je pravda, ze Cechu je tady pomerne uz dost ale takový normální Cech, který obvykle pracuje na institucích chodí velmi málo do nejakých restaurací, proste, kdyz vypadne z institucí, tak sedí obvykla doma u rodiny. Místní si radci dávají speciality Italské/Francouzské kuchyne a i kdyz jsem vyrostla v Cechách (doufám ze mi ted nekterí ctenrári prominou) tak si myslím, ze ta Ceská kuchyne vsude na svete tak proslulá není. Clovek tady musí také pocítat s vysokými faktorami jako je minimální mzda, která se proste musí kazdýmu platit, vysoké nájmy atd. Jeste k tomu se tady zatím v gastronomii clenu nových evropských státu zamestnávat nesmí, coz znamená, ze más urcite také problémy s personálem, atd. atd. Nejdrív si to vse dobre promysli, jestli by to vubec mohlo fungovat. Nechci te odradit, ale ptal ses me na muj názor a já jsem naprosto uprímná.

Cau, zdravím te

Marta
Zaznamenáno
verca
Host
« Odpověď #17 : Listopad 21, 2007, 10:28:02 pm »

Ahoj chtela jsem se zeptat jestli se jeste stale konaji setkani v Papagenu?
Zaznamenáno
Renesme



Karma: 1
Příspěvků: 36


« Odpověď #18 : Duben 05, 2015, 12:05:12 pm »

Ahoj Janule, ja byvam blizko Clervaux, mas este zaujem s niekym sa zoznamit?Prave som sa pristahovala:)
Zaznamenáno
Renesme



Karma: 1
Příspěvků: 36


« Odpověď #19 : Duben 11, 2015, 11:52:16 am »

ahoj, byvam pobliz Clervaux, rada se zeznamim, Sisa
Zaznamenáno
JAFAII



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #20 : Duben 12, 2015, 03:15:32 pm »

Zdravím vás všechny sice nejsem v Lucu ale kousek z Francie tedy z Hayange a mám to k vám pár minut,pokud se tam stále scházíte a nebudu obtěžovat bylo by fajn setkat se se světoběžníky jako jsem já....
Zaznamenáno
Louďas



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #21 : Duben 18, 2015, 11:29:05 am »

Ahoj. Právě sem se přistěhoval do Lucu. Najde se někdo kdo mě to tady ukáže, zajde na drink a pokec. Díky Jarda
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München