Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Porod ve Svycarsku  (Přečteno 126677 krát)
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #15 : Květen 10, 2012, 10:28:29 pm »

<<<<< jaka je to vyjimka, ze si tady clovek,

predpokadam, ze jedna z techto:

http://www.kvg.org/kantone/aufenthalter/default.htm

to je ten text, nad kterym jsem se uculoval. ale priznavam, cist jsem to necetl ;-)
Zaznamenáno
sullucie



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #16 : Květen 31, 2012, 10:00:48 pm »

A problem je , ze by som si tu rada platila poistku kvoli tomu porodu, ale v poistovniach povedali, ze musim ju mat uzavretu viac min. jeden rok pred otehotnenim, co uz nestiham.



To neni pravda. Ja jsem si pojisteni uzavrela v dobe otehotneni. A nikdo nic nenamital. Jinak ja chodim v Zürichu ke gynekologovi, ktery se jmenuje Drakul. Je to Slovak. A pokud vim tak k nemu chodi i pacientky, ktere zadne pojisteni nemaji. Zkus si tam zajit a zeptat se.
Zaznamenáno
sullucie



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #17 : Květen 31, 2012, 10:12:23 pm »

ahoj! ja jsem loni v rijnu rodila v zollikerberg a super! byla jsem na normalnim pokoji a ten servis se neda s nemocnicemi v cr srovnat ;-)
nemas se ceho bat, krom porodnich bolesti :-D

Dekuju za odpoved. Ja budu rodit v Schaffhausenu a to v zari. Tak jen doufam ze vsechno probehne normalne  Úsměv
Zaznamenáno
sullucie



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #18 : Květen 31, 2012, 10:13:37 pm »

Pred Vianocami som vo Švajčiarsku rodila, v kantonálnej nemocnici (Bruderholzspital). Skúsenosti mám len tie najlepšie, celé české osadenstvo pôrodnice by som sem povinne hnala na zaučenie  Škleb

Doufam ze ja budu mit stejne zkusenosti  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München