Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci  (Přečteno 20347 krát)
nipe1010



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Říjen 15, 2012, 11:34:56 am »

Ahoj nenajde se tu prosím někdo, kdo by věděl o nějaké práci???Hlídání dětí, uklízení a podobně??Přítel pracuje tady ve švýcarsku už pěknou řádku let a já bych tu ráda byla sním. Problém však je s povolením, jelikož nejsme manželé a druhá věc je moje němčina. Doma se těžko naučím a práci se špatnou němčinou také nedostanu, takže je to takový kolotoč. Proto Vás žádám o pomoc. Kdyby někdo o něčem věděl v okolí Zurichu (resp. Affoltern, Wettswill-Bonstetten), budu moc ráda. Pěkný den. N.
Zaznamenáno
Denous



Karma: 1
Příspěvků: 27


« Odpověď #1 : Říjen 17, 2012, 02:40:02 pm »

Ahojky,

zkus se zaregistrovat na tyhle stránky http://www.aupair-world.net zkus najít práci jako Au-pair nepotřebuješ tam dobrou nj a rodina většinou ještě platí kurz nj... a peníze taky nějaké vyděláš plus Ti na základě této práce dají povolení. Jinak pokud tu má přítel dobrou práci a dobře placenou může se za tebe zaručit penězi  a povolení na základě toho dostaneš. Stačí se na to poptat u vás na úřadě. Řešili bychom to úplně stejně jen jsem nakonec pro začátek nějakou tu práci sehnala. Hodně štěstí

Měj se fajn

Denisa
Zaznamenáno
Denous



Karma: 1
Příspěvků: 27


« Odpověď #2 : Říjen 17, 2012, 02:43:40 pm »

P.S. samozřejmě jsou i rodiny s kterýma bydlet nemusíš pouze k nim dojíždíš....
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München